Bilgehan Doğru,27. Dönem Milletvekilliği Aday Adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi

İlimizden AK Parti 25. Dönem Sakarya Milletvekili Adayı olan Bilgehan Doğru,27. Dönem Milletvekilliği Aday Adaylığı başvurusunu bugün gerçekleştirdi. Bilgehan doğru başvuru sonrası sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; İlgili Haber ‘Ufka Yolculuk’ Yeni Bir Yolculuğa Başladı ‘Kutlu Yürüyüşe Devam diyerek çıktığımız bu yolda Cumhurbaşkanımız Sn. @RT_Erdogan aldığı erken seçim kararının ardından, 27. Dönem Milletvekilliği Aday Adaylığı […]

 Bilgehan Doğru,27. Dönem Milletvekilliği Aday Adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi

27.04.2018 - 22:00

Güncelleme : 27.04.2018 - 22:00

İlimizden AK Parti 25. Dönem Sakarya Milletvekili Adayı olan Bilgehan Doğru,27. Dönem Milletvekilliği Aday Adaylığı başvurusunu bugün gerçekleştirdi.

Bilgehan doğru başvuru sonrası sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda;

‘Kutlu Yürüyüşe Devam diyerek çıktığımız bu yolda Cumhurbaşkanımız Sn. @RT_Erdogan aldığı erken seçim kararının ardından, 27. Dönem Milletvekilliği Aday Adaylığı başvurumuzu AK Parti Sakarya İl Teşkilatında bugün gerçekleştirdik. Hayırlı olsun…’ mesajını yayınladı.

Bilgehan Doğru daha sonra Ofis Sanat Merkezinde ‘Kültür ve İrfana Dair Gençlerle Başbaşa’ programında Prof Dr Nabi Avcı ‘nın programına katıldı.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın