Cumhurbaşkanı Erdoğan Adaylık Muvafakatnamesini imzaladı

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri için Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan sosyla medya hesabından yaptığı paylaşım ile yeni seçim için Adaylık Muvafakatnamesini imzaladığını duyurdu. Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip Erdoğan yaptığı paylaşımda ,’24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı Seçimleri için adaylık muvafakatnamemizi imzalayıp @Akparti’mizin Grup Başkanvekillerine teslim ettik. Hayırlı uğurlu olsun.’dedi. Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız […]

 Cumhurbaşkanı Erdoğan Adaylık Muvafakatnamesini imzaladı

27.04.2018 - 19:19

Güncelleme : 27.04.2018 - 21:05

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri için Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan sosyla medya hesabından yaptığı paylaşım ile yeni seçim için Adaylık Muvafakatnamesini imzaladığını duyurdu.

Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip Erdoğan yaptığı paylaşımda ,’24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı Seçimleri için adaylık muvafakatnamemizi imzalayıp @Akparti’mizin Grup Başkanvekillerine teslim ettik. Hayırlı uğurlu olsun.’dedi.

Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı seçimleri için adaylık muvafakatnamesini imzalayarak, Grup Başkanvekilleri Mustafa Elitaş ve Mehmet Muş’a teslim etti.

Paylaşıma imza anının fotoğrafıda eklendi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın