TÜMSİAD’ın fuar standına yoğun ilgi.

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şubesinin Sakarya Kent Meydanı’nda “İş-Sizi Arıyor” ana temasıyla düzenlenen Sakarya Arge-Girişimcilik ve İnsan Kaynakları (SAGİF) Fuar standına katılımcılar yoğun ilgi gösterdi. 3 gün süren Fuar’da İlimizin en çok istihdam sağlayan ve işgücü talebinde bulunan 150’e yakın firması ile 15’e yakın Kamu ve Sivil Toplum Kuruluşu katıldı. TÜMSİAD Şube […]

 TÜMSİAD’ın fuar standına yoğun ilgi.

28.04.2018 - 16:33

Güncelleme : 28.04.2018 - 16:33

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şubesinin Sakarya Kent Meydanı’nda “İş-Sizi Arıyor” ana temasıyla düzenlenen Sakarya Arge-Girişimcilik ve İnsan Kaynakları (SAGİF) Fuar standına katılımcılar yoğun ilgi gösterdi.

3 gün süren Fuar’da İlimizin en çok istihdam sağlayan ve işgücü talebinde bulunan 150’e yakın firması ile 15’e yakın Kamu ve Sivil Toplum Kuruluşu katıldı.

TÜMSİAD Şube Başkanı Ahmet Ölmez, şube Genel Sekreteri Ferhat Ateş’in katıldığı açılışta, TÜMSİAD standını, Sakarya Vali Yardımcısı Bekir Dınkırcı, MHP Sakarya Milletvekili Zihni Açba, Milletvekili Aday Adayı Av.Levent Bülbül, MHP il Başkanı Av.Ahmet Ziya Akar, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Şube Müdürü Mustafa Aydın, Muhasebeciler Odası Başkanı Ertuğrul Kocacık, Beşir Derneği Sakarya Başkanı Latif Demir, TÜMSİAD üyeleri ve diğer katılımcılar ziyaret ederek başarılı ve verimli bir fuar olması dileklerini ilettiler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın