Arifiye Neviye İlkokulu’nda Uygulama Eğitimi Yapıldı

Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölümü Öğrencileri Arifiye Neviye İlkokulu’nda Uygulama Eğitimi Yaptı. Sakarya Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölümü Öğrencilerinin Okulda Öğrencilerle yaptıkları Eğitim Çalışması sona erdi. Spor yöneticisi adaylarının eğitim-öğretim programlarında yer alan konuları uygulama içinde görmeleri, yöneticilikle ilgili kazanmış oldukları bilgi, beceri, tutum ve alışkanlıklarını gerçek iş ortamı içinde uygulayabilmeleri ve […]

 Arifiye Neviye İlkokulu’nda Uygulama Eğitimi Yapıldı

30.04.2018 - 17:14

Güncelleme : 30.04.2018 - 17:14

Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölümü Öğrencileri Arifiye Neviye İlkokulu’nda Uygulama Eğitimi Yaptı.
Sakarya Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölümü Öğrencilerinin Okulda Öğrencilerle yaptıkları Eğitim Çalışması sona erdi.
Spor yöneticisi adaylarının eğitim-öğretim programlarında yer alan konuları uygulama içinde görmeleri, yöneticilikle ilgili kazanmış oldukları bilgi, beceri, tutum ve alışkanlıklarını gerçek iş ortamı içinde uygulayabilmeleri ve mezuniyet sonrası çalışma hayatına kısa sürede uyum sağlayabilmeleri için öğrenciyi deneyim sahibi yapacak çalışma kapsamında öğrenciler ile uygulama eğitimleri yaptı.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın