Kaymakam YAZICI’dan 1 Mayıs Mesajı…

Arifiye İlçe Kaymakamımız Adem Yazıcı 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısı ile bir Kutlama Mesajı yayınladı. Kaymakamımız Adem Yazıcı Mesajında; ‘1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü, daha iyi bir gelecek için ter akıtan, sosyal ve ekonomik gelişmemizin temel gücü olan işçi ve emekçilerimize bir vefa günü olarak kutlanmaktadır. İlgili Haber Plastik ve kauçuk imalatçıları […]

 Kaymakam YAZICI’dan 1 Mayıs Mesajı…

01.05.2018 - 10:54

Güncelleme : 01.05.2018 - 10:54

Arifiye İlçe Kaymakamımız Adem Yazıcı 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısı ile bir Kutlama Mesajı yayınladı.

Kaymakamımız Adem Yazıcı Mesajında;

‘1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü, daha iyi bir gelecek için ter akıtan, sosyal ve ekonomik gelişmemizin temel gücü olan işçi ve emekçilerimize bir vefa günü olarak kutlanmaktadır.

Bu anlamlı günün, hem çalışanlarımızın kendi arasındaki dayanışmayı hem de diğer sosyal kesimler arasında diyalog ve işbirliğini geliştireceğine; ülkemizin huzur, barış ve istikrarına katkı yapacağına inanıyorum.

Tüm çalışanlarımızın emekleri neticesinde inanıyorum ki, İlçemiz de, şehrimiz de daha modern bir görünüme kavuşacak, devletimiz daha güçlü bir yapıya ulaşacaktır.

Bizler için bu denli önem arz eden çalışanlarımızın bu anlamlı günde olduğu gibi her zaman yanlarında bulunmaya, onların en büyük destekçisi olmaya devam edeceğiz.

Bu duygularla büyük ve güçlü Türkiye hedefi doğrultusunda, ülkemizin gelişme ve kalkınma hamlelerine alın terleriyle büyük katkı sağlayan, özveriyle çalışan, üreten tüm çalışan kardeşlerimin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü yürekten kutluyor, kamu- özel sektörde görev yapan tüm işçi – memur ve emeklilerine aileleriyle birlikte sağlık ve afiyet içerisinde mutlu bir yaşam temenni ediyorum.’dedi

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın