SAĞIROĞLU Arifiye ilçeyide ziyaret etti

Ak Parti Sakarya Milletvekili Adayı Nuray SAĞIROĞLU seçim gezilerine devam ediyor. Arifiye, Adapazarı, Serdivan, Erenler, Sapanca, Pamukova, Karapürçek, Akyazı ve Hendek Ak parti ilçe teşkilatlarını gezen SAĞIROĞLU, teşkilat başkanları, yönetimleri ve meclis üyeleri ile görüşmeler ve fikir paylaşımlarında bulundu. İlgili Haber Sonuç Bildirgesi yol gösterici niteliğe sahip Bu seçimlerin diğer seçimlerde farklı olduğunu sistem değişeceğini […]

 SAĞIROĞLU Arifiye ilçeyide ziyaret etti

02.05.2018 - 10:00

Güncelleme : 02.05.2018 - 10:00

Ak Parti Sakarya Milletvekili Adayı Nuray SAĞIROĞLU seçim gezilerine devam ediyor.

Arifiye, Adapazarı, Serdivan, Erenler, Sapanca, Pamukova, Karapürçek, Akyazı ve Hendek Ak parti ilçe teşkilatlarını gezen SAĞIROĞLU, teşkilat başkanları, yönetimleri ve meclis üyeleri ile görüşmeler ve fikir paylaşımlarında bulundu.

Bu seçimlerin diğer seçimlerde farklı olduğunu sistem değişeceğini vurgulayan Nuray SAĞIROĞLU, teşkilatların önemine vurgu yaptı.

Gençlik kolları ve kadın kolları üyeleri ile de biraraya gelen SAĞIROĞLU, Sakarya ve Türkiye için gerçekleştirmek istediği projeleri anlattı.

Daha önce Sakarya il yönetiminde bulunan aynı zamanda 1 Kasım 2018 seçimlerinde AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI olan Nuray SAĞIROĞLU, ziyaretlerine ilçe teşkilatları ve sivil toplum kuruluşları ile devam edecek.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın