Arifiye İlçeyi de ziyaret eden NUR GÜLŞAN Hızlı Başladı

Sakarya Milletvekili Aday Adayı Nur Gülşan hızlı bir şekilde ziyaretlerine başladı. 27. Dönem AK Parti Milletvekili Aday Adayı olan Gülşan İl ve İlçe teşkilatlarına yaptığı ziyaretlerle seçim süreci içerisine hızlı bir giriş yapmış oldu. Gülşan’ın ziyaret ettiği teşkilatlar arasında AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, AK Parti Sapanca İlçe Teşkilat Başkanı Yunus […]

 Arifiye İlçeyi de ziyaret eden NUR GÜLŞAN Hızlı Başladı

03.05.2018 - 12:58

Güncelleme : 03.05.2018 - 12:58

Sakarya Milletvekili Aday Adayı Nur Gülşan hızlı bir şekilde ziyaretlerine başladı. 27. Dönem AK Parti Milletvekili Aday Adayı olan Gülşan İl ve İlçe teşkilatlarına yaptığı ziyaretlerle seçim süreci içerisine hızlı bir giriş yapmış oldu.

Gülşan’ın ziyaret ettiği teşkilatlar arasında AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, AK Parti Sapanca İlçe Teşkilat Başkanı Yunus Gümüşel, AK Parti Sapanca İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Şahinoğlu, AK Parti Arifiye İlçe Teşkilat Başkanı Ali Başar, AK Parti Geyve İlçe Teşkilat Başkanı Abdurrahman Özdemir, AK Parti Geyve İlçe Kadın Kolları Başkanı Aynur Gökdemir, AK Parti Pamukova İlçe Teşkilat Başkanı Fatih Akın ve AK Parti Taraklı İlçe Teşkilat Başkanı Erdal Özen vardı.

Sıcak ve samimi bir atmosferde gerçekleştirilen ziyaretler kapsamında Gülşan İl ve İlçe Teşkilatlarına çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Gülşan, Sakarya’yı iyi tanıdığını ve şehri en iyi şekilde temsil edeceğini belirtti.

 

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın