Arifiye Necmettin Erbakan Fen Lisemize Piyano…

Kaymakamımız Adem Yazıcı beraberinde Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Atalay Gürbüz ile birlikte Arifiye Necmettin Erbakan Fen Lisesini ziyaret etti. Geçtiğimiz günlerde Sayın Kaymakamımız, İlimizde Arifiye Necmettin Erbakan Fen Lisesi olarak icra edilen “18 Mart Şehitleri Anma” programının düzenlenmesi ve koordinasyonunda göstermiş oldukları üstün […]

 Arifiye Necmettin Erbakan Fen Lisemize Piyano…

05.05.2018 - 14:01

Güncelleme : 05.05.2018 - 14:01

Kaymakamımız Adem Yazıcı beraberinde Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Atalay Gürbüz ile birlikte Arifiye Necmettin Erbakan Fen Lisesini ziyaret etti.

Geçtiğimiz günlerde Sayın Kaymakamımız, İlimizde Arifiye Necmettin Erbakan Fen Lisesi olarak icra edilen “18 Mart Şehitleri Anma” programının düzenlenmesi ve koordinasyonunda göstermiş oldukları üstün gayret ve başarılı çalışmalardan dolayı okulu ziyaret etmiş ziyaret sırasında okul yönetimi ve müzik öğretmenleri tarafından okul için piyano talebinde bulunulmuştu.

Eğitim ve öğretime son derece önem veren Sayın Kaymakamımız ve Arifiye Belediye Başkanımız öğrencilerin talepleri doğrultusunda okul yönetiminin dile getirdiği piyano talebini yerine getirdiler.

Eğitim-Öğretime her zaman önem verildiklerini vurgulayan Sayın Kaymakamımız, “Okulumuza piyano temin edilmesinde katkı sağlayan ve İlçemizde eğitim-öğretim ile ilgili taleplere öncelik veren Belediye Başkanımıza teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Kalkınma ve gelişme yolunda ülkelerin en büyük gücünün eğitimli, nitelikli, çalışkan insanların varlığıyla mümkün olduğuna dikkati çeken Belediye Başkanımız, ülkemizin geleceğini tayin edecek bu gençlerin taleplerini yerine getirmenin mutluluğunu yaşadığını dile getirdi.

Daha sonra müzik öğretmeni Derya Demirdilek tarafından küçük bir Piyano Resitali sunuldu. Arifiye Belediye Başkanımız İsmail Karakullukçu’ya Arifiye Necmettin Erbakan Fen Lisesine verdiği destekler ve kazandırdığı piyano temini sebebi ile öğrenciler tarafından çiçek takdim edildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın