Arifiye’nin İkiz Hocalarının doğum günü kutlaması

Arifiye Öğretmen Lisesinde uzun yıllar Türkçe Öğretmenliği yapan ve şimdi Kocaelin’de ikamet eden ve geçtiğimiz günlerde baba acısı yaşayan  Canan ve Nalan Kartal hocalarımızın bugün doğum günü. Sosyal Medyada oluşturulan ‘Sakarya Arifiye Öğretmen Lisesi Mezunları Ve Öğretmenleri’ grubunda bugün ikiz hocalarımız yaptıkları paylaşımla birbirlerinin doğum gününü kutladılar. İlgili Haber Çocuk Hakları Sokağı Coşkuyla Açıldı Canan […]

 Arifiye’nin İkiz Hocalarının doğum günü kutlaması

06.05.2018 - 17:17

Güncelleme : 06.05.2018 - 17:22

Arifiye Öğretmen Lisesinde uzun yıllar Türkçe Öğretmenliği yapan ve şimdi Kocaelin’de ikamet eden ve geçtiğimiz günlerde baba acısı yaşayan  Canan ve Nalan Kartal hocalarımızın bugün doğum günü.

Sosyal Medyada oluşturulan ‘Sakarya Arifiye Öğretmen Lisesi Mezunları Ve Öğretmenleri’ grubunda bugün ikiz hocalarımız yaptıkları paylaşımla birbirlerinin doğum gününü kutladılar.

Canan Kartal Dede hocamız yaptığı paylaşımda ikizi Nalan Kartal Hocaya;’Doğum günümüz kutlu olsun canım kardeşim.Allah nicelerine sevdiklerimizle sağlıklı bir şekilde eriştirsin canım.Yeni yaşımızda Allah dileklerimizi gerçekleştirsin bir tanem.
Bu sene doğum günümüz acılı.Babasız geçireceğimiz ilk doğum günümüz. Allah’a şükürler olsun ki bu yaşa kadar ailemizle birlikte olmayı nasip etti.Tesellimiz babamızı bu mübarek aylarda fazla eziyet çekmeden Allah yanına aldı.Mekanı cennet olsun.Bugün hava yağmurlu ,bereketli yağmur olsun.Hava da üzüntümüze ortak olmuş gibi. Allah hepimize sabırlar versin,iyi günler göstersin,her şeyin hayırlısını nasip etsin.Annemizin sağ olmasını nasip ettiği için de Allaha binlerce şükürler olsun.’mesajını yazarken,

Nalan Kartal hocamızda ikizi Canan Kartal Dede’ye cevaben;Canım biricik kardeşim,Doğum günümüz kutlu olsun canım.Allah nicelerine sevdiklerimizle sağlıklı bir şekilde eriştirsin .Yeni yaşımızda Allah dileklerimizi gerçekleştirsin bir tanem.
Bu sene doğum günümüz acılı.Babasız geçireceğimiz ilk doğum günümüz. Allah’a şükürler olsun ki bu yaşa kadar ailemizle birlikte olmayı nasip etti.Tesellimiz babamızı bu mübarek aylarda fazla eziyet çekmeden Allah yanına aldı.Mekanı cennet olsun.Bugün hava yağmurlu ,bereketli yağmur olsun.Hava da üzüntümüze ortak olmuş gibi. Allah hepimize sabırlar versin,iyi günler göstersin,her şeyin hayırlısını nasip etsin.Annemizin sağ olmasını nasip ettiği için de Allaha binlerce şükürler olsun.Allah sağlıklı,mutlu ,huzurlu ,sevdiklerimizle birlikte nice güzel günler nasip etsin.2018 yılı bizden iki sevdiğimizi önce dayımızı sonra babamızı aldı.İnşallah bundan sonra başka acılar yaşatmaz bize.’mesajını yazdı…

Öğrencileride yazdıkları mesajlar ile Hocalarının doğum günlerini unutmadılar.

DOĞUM GÜNÜ TEBRİĞİ !

Bugün, Arifiye Öğretmen lisesinde 1980-85 yılları arasında görev yapan Türk dili ve Edebiyatı öğretmenlerimiz sayın Nalan Kartal ve Canan Kartal Dede (İkiz) öğretmenlerimizin doğum günüdür. Okulumuzun bu hanımefendi öğretmenleri geçen hafta çok sevdikleri babaları Necati amcamızı kaybettiler. Yüreklerinin yaraları henüz soğumadı.
Sayın Öğretmenlerimizin , doğum günlerini tebrik ederken, tekrar başsağlığı diliyoruz. Necati amcaya da rahmetler diliyoruz. Nalan- Canan Öğretmenlerimizin acılarını paylaşıyor kendilerine sağlıklı, mutlu seneler diliyor, saygılar sunuyoruz.

 

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın