Kağıthane’de Başkan KARAKULLUKÇU adına güreşti

Kağıthane Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Sadabad Yaz Etkinlikleri kapsamında birçok ata sporu yarışması düzenlendi. Bu kapsamda bu yıl 27’ncisi gerçekleşen Yağlı Güreş etkinliğinde 300’e yakın pehlivan kol bağladı. Sadabad Yağlı Güreşleri her yaştan sporcuyu ağırladı. Hasbahçe Mesire Alanı Güreş Sahası’nda gerçekleşen müsabakalarda er meydanına çıkan pehlivanlar kıyasıya mücadele etti. Sadabad Yağlı Güreşleri […]

 Kağıthane’de Başkan KARAKULLUKÇU adına güreşti

06.05.2018 - 14:01

Güncelleme : 06.05.2018 - 14:01

Kağıthane Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Sadabad Yaz Etkinlikleri kapsamında birçok ata sporu yarışması düzenlendi. Bu kapsamda bu yıl 27’ncisi gerçekleşen Yağlı Güreş etkinliğinde 300’e yakın pehlivan kol bağladı. Sadabad Yağlı Güreşleri her yaştan sporcuyu ağırladı. Hasbahçe Mesire Alanı Güreş Sahası’nda gerçekleşen müsabakalarda er meydanına çıkan pehlivanlar kıyasıya mücadele etti.

Sadabad Yağlı Güreşleri Recep Kara, Abdullah Güngör, Serhat Balcı, Salih Eriş, Nedim Gürer gibi Türkiye’nin en ünlü başpehlivanlarını misafir ederken, İstanbullulara da unutulmaz bir gün yaşattı. Müsabakalarda Ünal Karaman birinci, Salih Eriş ikinci, Hamza Köseoğlu ve Orhan Okulu da üçüncü oldu. Ödülleri Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç tarafından takdim edildi.

Sadabad Yağlı Güreşlerinde  Pehlivan Oğuz Zor Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu adına güreşti.

Başkan Karakullukçu sosyal medya hesabından yayınladığı mesaj ile ‘Oğuz zor pehlivanımız. Arifiye’mizi en iyi şekilde temsil etmiştir. Kendisine teşekkür ediyorum’dedi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın