BASKI VE REKLAM ÇALIŞMALARINDA SAKARYALI FİRMALAR TERCİH EDİLMELİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası çoğunluğunu kırtasiye baskı işleri ve medya kuruluşlarının faaliyetleri ile iştigal eden üyelerin oluşturduğu 12. Meslek Komitesi üyeleri aylık olağan toplantılarını komite başkanı Zafer Bekdemir başkanlığında gerçekleştirdi. Toplantıda baskı ve matbaa reklam çalışmalarında sektörde faaliyet gösteren yerel firmaların tercih edilmesinin önemine dikkat çekildi. İlgili Haber Kazım Karabekir İlkokulu ve Ortaokuluna Ziyaret… […]

 BASKI VE REKLAM ÇALIŞMALARINDA SAKARYALI FİRMALAR TERCİH EDİLMELİ

07.05.2018 - 20:21

Güncelleme : 07.05.2018 - 20:21

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası çoğunluğunu kırtasiye baskı işleri ve medya kuruluşlarının faaliyetleri ile iştigal eden üyelerin oluşturduğu 12. Meslek Komitesi üyeleri aylık olağan toplantılarını komite başkanı Zafer Bekdemir başkanlığında gerçekleştirdi.

Toplantıda baskı ve matbaa reklam çalışmalarında sektörde faaliyet gösteren yerel firmaların tercih edilmesinin önemine dikkat çekildi.

Komite adına açıklamada bulunan Komite Başkanı Zafer Bekdemir, özellikle Genel Seçim sürecinde ilimizde bu tür çalışmaların yoğunlaştığını ifade ederek şunları dile getirdi: “24 Haziran 2018 Genel Seçimleri’ne başvuru yapan tüm Milletvekili Aday Adaylarını tebrik ediyor, vatana ve millete hayırlı olmasını diliyoruz.

Bu süreçte tüm Milletvekili Aday Adaylarının reklam ve tanıtım ( broşür, afiş, araç giydirme, branda afiş, promosyon v.s) ihtiyaçları olacaktır. İlimizde bu sektörde faaliyet gösteren, vergisini Sakaryamıza ödeyen, yatırımını Sakaryamıza yapan firmalarımız tüm ihtiyaçları karşılayabilecek niteliktedir. Aday adaylarımızın bu çalışmalarını yaparken reklam ve tanıtım çalışmalarını Sakaryamızdan yapmalarını 12. Meslek komitesi adına arzu ediyoruz. Sakarya’nın vekili, kazandığını kendi ilinde harcayan kendi ilinin gelişmesine katkı sağlayan olmalıdır diyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

  • TAYFUN ÖZER dedi ki:

    BENCE BU MESLEK GRUBU ELİNDE ŞİŞ İLE GEZECEĞİNE KENDİNE İYNE BATIRSIN.
    SEBEBİNE GELİNCE BİZ HERŞEYİN SAKARYA’DA YAPILMASINDAN YANAYIZ FAKAT MAALESEF KENDİNİZİ YENİLEME VE ÇAĞA AYAK UYDURMAK DİYE BİR NİYETİNİZİN OLDUĞUNU SANMIYORUM.
    LÜTFEN EN AZINDAN YAKIN FUARLARI GEZİN VE YENİLİKLERİ KOMŞULARDA GÖRMEYELİM ” BUNU SAKARYA’DA YAPTIRDIK ” DİYE ANLATALIM.