Arifiye Ak Gençliğin turnuvası sona erdi

AK Parti Arifiye Gençlik Kollarının organize ettiği geniş katılımlı futbol turnuvası geçen akşam gerçekleştirilen Final maçıyla son buldu. Gençlere ulaşmak ve motive etmek amacıyla gerçekleştirilen futbol tunuvasına olan ilgi oldukça fazlaydı. Başkan Ahmet Can TANÇ yoğun talepten son derece memnun olduklarını belirtti. Başkan TANÇ bu tür faaliyetlere devam edeceklerini söyleyerek farklı ve güzel projelerle yola […]

 Arifiye Ak Gençliğin turnuvası sona erdi

09.05.2018 - 15:54

Güncelleme : 09.05.2018 - 15:54

AK Parti Arifiye Gençlik Kollarının organize ettiği geniş katılımlı futbol turnuvası geçen akşam gerçekleştirilen Final maçıyla son buldu. Gençlere ulaşmak ve motive etmek amacıyla gerçekleştirilen futbol tunuvasına olan ilgi oldukça fazlaydı. Başkan Ahmet Can TANÇ yoğun talepten son derece memnun olduklarını belirtti. Başkan TANÇ bu tür faaliyetlere devam edeceklerini söyleyerek farklı ve güzel projelerle yola devam edeceğiz dedi.

AK Parti Arifiye Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Can TANÇ ‘ ın açıklaması ;

Yaklaşık 2 aydır sürdürmüş olduğumuz yoğun katılımlı futbol turnuvamızı geçen akşam gerçekleştirdiğimiz Final Maçı ile sonlandırdık. Arifiye Gençlerinin bir araya geldiği , birlik ve beraberliklerini pekiştirdiği Futbol Tunuvasına ev sahipliği yapmak AK Parti Arifiye Gençlik Kolları olarak bizleri bir hayli mutlu etti. Arifiyemizdeki sosyal ve sportif aktiviteleri artırıp, kaynaşma, dayanışma ve kardeşlik bağlarının gelişmesine katkı sağlamak adına yaptığımız turnuvamızın finalini çok güzel bir maç ile gerçekleştirdik. Maç aralarında ve sonralarında genç kardeşlerimiz ile bir araya gelerek sohbet edip fikir alışverişlerinde bulunduk. Centilmenlik içerisinde gerçekleştirdiğimiz futbol turnuvamızda Finale kalan Kalaycı Gençliğin ve Aşağı Kirazca Gençliğin kıyasıya vermiş olduğu mücadele sonrasında Kalaycı Gençlik turnuvamızın Şampiyonu olmuştur. Turnuvamıza katılan tüm takımlarımıza ilgilerinden ötürü teşekkür ediyor , Şampiyon olan Kalaycı Gençliği ve Final kalmayı başaran Aşağı Kirazca Gençliğini tebrik ediyorum. Tüm takımlarımızın emeklerine sağlık.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın