İş güvenliği fuarında Sakarya rüzgârı

İş güvenliği ve işçi sağlığı ürünlerinin üretimi alanında Sakarya’da faaliyet gösteren Teknoloji Eldiven Dünya markası olma yolunda büyümesini sürdürüyor. Türkiye de yıllardır eksikliği hissedilen iş güvenliği ve işçi sağlığı ürünlerinin üretimini yapan Teknoloji Eldiven, katıldığı 3. Türk İş Güvenliği ve Sağlığı fuarında ziyaretçilerin gözdesi oldu. İstanbul’da düzenlenen 3. Türk İş Güvenliği ve Sağlığı fuarına tamamı […]

 İş güvenliği fuarında Sakarya rüzgârı

09.05.2018 - 12:09

Güncelleme : 09.05.2018 - 12:09

İş güvenliği ve işçi sağlığı ürünlerinin üretimi alanında Sakarya’da faaliyet gösteren Teknoloji Eldiven Dünya markası olma yolunda büyümesini sürdürüyor.
Türkiye de yıllardır eksikliği hissedilen iş güvenliği ve işçi sağlığı ürünlerinin üretimini yapan Teknoloji Eldiven, katıldığı 3. Türk İş Güvenliği ve Sağlığı fuarında ziyaretçilerin gözdesi oldu.
İstanbul’da düzenlenen 3. Türk İş Güvenliği ve Sağlığı fuarına tamamı Türkiye’de üretilen ve patentli yüksek teknolojik iş eldivenleri ve iş güvenliği ekipmanları ile katılan Teknoloji Eldiven, sektördeki tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek güçlü alt yapı ve Ar-Ge ile yüzde 100 yerli ve milli üretim yapıyor.
Katıldıkları 3. Türk İş Güvenliği ve Sağlığı fuarı ile ilgili kısa bir değerlendirme yapan Teknoloji Eldiven Genel Müdürü Tuncer Açan, yıllardır Avrupa’nın önde gelen laboratuvarlarında zorlu testleri başarı ile geçtiklerini belirterek, bu anlamda Türkiye’nin en iyi dünyanın sayılı deriden mamul, kaynaktan koruyucu eldiven ve giysilerini ürettiklerini söyledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın