15 Temmuz Milli İrade Derneği toplandı

Sakarya’daki şubeleşme çalışmalarını tamamlayan ve yakın bir zamanda Türkiye geneline açılacak olan 15 Temmuz Milli İrade Derneği Genel Merkezi; ayda iki kez düzenlediği Yönetim Kurulu Toplantısı’nı bu hafta Hakkı Usta Adana Sofrası’nda gerçekleştirdi. 24 Haziran’da gerçekleşecek olan Başkanlık ve 27 Dönüm Milletvekili Seçimlerinin ele alındığı toplantıda; Sakarya Milletvekili Aday Adayı aynı zamanda 15 Temmuz Milli […]

 15 Temmuz Milli İrade Derneği toplandı

13.05.2018 - 14:54

Güncelleme : 13.05.2018 - 14:54

Sakarya’daki şubeleşme çalışmalarını tamamlayan ve yakın bir zamanda Türkiye geneline açılacak olan 15 Temmuz Milli İrade Derneği Genel Merkezi; ayda iki kez düzenlediği Yönetim Kurulu Toplantısı’nı bu hafta Hakkı Usta Adana Sofrası’nda gerçekleştirdi.

24 Haziran’da gerçekleşecek olan Başkanlık ve 27 Dönüm Milletvekili Seçimlerinin ele alındığı toplantıda; Sakarya Milletvekili Aday Adayı aynı zamanda 15 Temmuz Milli İrade Derneği Genel Başkanı da olan Ali İnci ile yine Milletvekili Aday Adaylarından Abdullah Mert’te yer aldı. Derneğin Genel Başkan yardımcısı Mehmet Koç’un organizasyonuyla Hakkı Uçar’ın sahibi olduğu Hakkı Usta Adana Sofrası’nda gerçekleşen toplantıda yönetime Adana’nın meşhur kebabı ikram edildi. Derneğin çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Ali İnci; 24 Haziran seçimlerinin hayırlara vesile olmasını temin etti. Bu toplantıya gelemeyen Yöneticilerin Dünya’nın ve Ülkenin çeşitli yerlerinde görevde olduğunu söyledi. Derneğin ilçe şubelerinin tamamlanmak üzere olduğunu ifade eden İnci, “en kısa zamanda tüm illerde de şubeleri açarak, Türkiye’nin en büyük Derneği haline geleceğiz. Bu akşam bizleri leziz yemekleri ile ağırlayan İşletme sahibi Hakkı Uçar Usta ve Derneğin Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Koç’a teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın