Arifiye Neviye İlkokulu’nun Muhteşem Okuma Bayramı Şenliği

Arifiye Neviye İlkokulu  öğrencileri Arifiye Kültür Merkezinde  okuma bayramı etkinliği yaptı. Okulun 1/B ve 1/ D Sınıfı öğrencileri 2017–2018 Öğretim yılında yeni başladıkları okul hayatlarının ilk dönemeci olan okuma ve yazma öğrenimlerini başarı ile tamamlayarak “Bir Bilmece Cevabı ANNE !” sloganıyla “Okuma Bayramı Etkinliği ” Arifiye Kültür Merkezinde düzenledi. 1. sınıf öğrencileri, birbirinden güzel sunumları […]

 Arifiye Neviye İlkokulu’nun Muhteşem Okuma Bayramı Şenliği

13.05.2018 - 13:58

Güncelleme : 13.05.2018 - 13:58

Arifiye Neviye İlkokulu  öğrencileri Arifiye Kültür Merkezinde  okuma bayramı etkinliği yaptı.
Okulun 1/B ve 1/ D Sınıfı öğrencileri 2017–2018 Öğretim yılında yeni başladıkları okul hayatlarının ilk dönemeci olan okuma ve yazma öğrenimlerini başarı ile tamamlayarak “Bir Bilmece Cevabı ANNE !” sloganıyla “Okuma Bayramı Etkinliği ” Arifiye Kültür Merkezinde düzenledi. 1. sınıf öğrencileri, birbirinden güzel sunumları ile velilerini coştururken sergiledikleri değişik oyunlarla ve müzikallerle büyüklerini aratmadılar.
Düzenlenen okuma şenliğine öğrenci velilerinin yanı sıra yakınları da katıldı. Şarkılar, şiirler ve müzikli oyunlarla ile renklenen programda minikler hem eğlendi hem de hünerlerini velileri ile paylaştılar. Birbirinden eğlenceli gösteriler hazırlayan öğrencilerin gösterileri Yaklaşık 1.5 saat sürdü.
Program sonunda tüm öğrencilerin “bir bilmecem var Cevabı Anne” şarkısıyla annelerine hitap ederek onlara çiçek takdim etmeleri renkli görüntülere sahne oldu.
Veliler, programın gerçekleşmesinde büyük emek harcayan öğretmen ve personele teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın