Arifiye Osman Öztürk İ.H.O dan Çifte Sergi

Ebru Sergisi ve Tübitak Bilim Fuarı ile okulumuz çifte sergi gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşadı. Okulumuz Teknoloji Tasarım öğretmeni, Sevda YILDIZ danışmanlığında yıl boyunca ebru eserleri ortaya çıkaran öğrencilerimiz ürünlerini Arifiye Kültür Merkezinde sergilediler. Serginin açılışına İlçe Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Adnan AKBAŞ, İlçe Müftüsü Sayın Mahmut TÜRKOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yüksel GÜLAÇ, İlçe […]

 Arifiye Osman Öztürk İ.H.O dan Çifte Sergi

14.05.2018 - 20:12

Güncelleme : 14.05.2018 - 20:12

Ebru Sergisi ve Tübitak Bilim Fuarı ile okulumuz çifte sergi gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşadı.
Okulumuz Teknoloji Tasarım öğretmeni, Sevda YILDIZ danışmanlığında yıl boyunca ebru eserleri ortaya çıkaran öğrencilerimiz ürünlerini Arifiye Kültür Merkezinde sergilediler.

Serginin açılışına İlçe Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Adnan AKBAŞ, İlçe Müftüsü Sayın Mahmut TÜRKOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yüksel GÜLAÇ, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Sayın Nazmi ERMAN ve Sayın Atalay GÜRBÜZ ve AK PArti İlçe Yönetimi ve okul müdürleri katılım gösterdi.

Sergide açılış konuşmasını yapan İlçe Müftümüz Sayın Mahmut TÜRKOĞLU, sanatın ve sanatçının İslamdaki önemine vurgu yaptı ve bu tür etkinliklerin gerçekleşmesine vesile olanlara teşekkür etti.

Halkın yoğun ilgi gösterdiği ebru sergisi üç gün boyunca Arifiye Kültür Merkezinde sergilenmeye devam etti.

Okulumuz olarak aylar süren çalışmalar sonucunda hazırladığımız Tübitak Bilim Şenliğimiz, yapılan açılışın ardından öğrencilerimizin yaptıkları projeleri sunmalarıyla devam etti. Sergimize katılan ilçe büyüklerimiz ve halkımız öğrencilerimizin kendi fikirleriyle ortaya çıkardıkları ürünleri çok beğendiler. Programın açılışında Müzik öğretmenimiz Özge GÜNEŞLİ tarafından hazırlanan koro katılımcılara müzik ziyafeti sunarken sunulan ikramlar ile program sonlandı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın