YEŞİLAY SAKARYA SAĞLIK ELÇİLERİNİ ARIYOR

Yeşilay Elçileri projesi bağımlılıklarla mücadelede hassas ve toplum bilinci yüksek olan farklı meslek gruplarının gayreti ve desteği ile hayata geçirilecek. Proje ile esnafın katılımı sağlanacak, bağımlılıklar alanında esnaf bilinçlendirilecektir. Hedef Toplum Bilincini Arttırmak Yeşilay Sakarya Şubesi’nin öncülüğünde ve Adapazarı Belediyesi’nin desteğiyle yürütülecek olan projenin hedefi; toplumda bağımlılıklarla mücadelede farkındalık oluşturmak, mücadeleye arttırmak, Yeşilay Elçisi olarak […]

 YEŞİLAY SAKARYA SAĞLIK ELÇİLERİNİ ARIYOR

14.05.2018 - 17:17

Güncelleme : 14.05.2018 - 17:17

Yeşilay Elçileri projesi bağımlılıklarla mücadelede hassas ve toplum bilinci yüksek olan farklı meslek gruplarının gayreti ve desteği ile hayata geçirilecek.
Proje ile esnafın katılımı sağlanacak, bağımlılıklar alanında esnaf bilinçlendirilecektir.
Hedef Toplum Bilincini Arttırmak
Yeşilay Sakarya Şubesi’nin öncülüğünde ve Adapazarı Belediyesi’nin desteğiyle yürütülecek olan projenin hedefi; toplumda bağımlılıklarla mücadelede farkındalık oluşturmak, mücadeleye arttırmak, Yeşilay Elçisi olarak esnafın rol model olmasını sağlamak.
Yeşilay Elçilerini Arıyor
Proje ile ilgili Yeşilay Sakarya Şubesi Başkanı Fatih KICIR yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Yeşilay Elçileri projesi, şubemiz tarafından Adapazarı Belediyemiz ile ortaklaşa Adapazarı pilot ilçe olacak şekilde gerçekleştirilecek. Proje ile ilgili eğitilen Yeşilay Elçileri gönüllü ekibi sahada özellikle bağımlılıklar konusunda hassasiyeti olan esnafa ulaşacaklar. Burada amaç, bu önemli mücadelede toplumu bilinçlendirmek, mücadele alanına bilinçli esnaf çekebilmektir. Özellikle gençlerin uğrak mekanları olan kıraathane ve internet kafe gibi mekanlar seçilecek. Bu alanda mücadele etmek isteyen, gönüllü elçi olmak isteyen Yeşilay dostlarını ve esnaflarımızı bekliyoruz. Şubemize gelebilecekleri gibi 0264 277 0032 numarasından irtibat kurarak müracaat edebilirler.”

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın