Arifiye ÇaybaşıFuadiye Mahallemizde Halk Toplantısı Yapıldı.

Doğrudan vatandaşlarımızın talep, şikayet, istek ve önerilerini dile getirebilmeleri amacıyla Kaymakamlığımızca her ay düzenli olarak farklı mahallelerde yapılması planlanan, herkese açık olan ve bu ay ÇaybaşıFuadiye Mahallesi’nde İlçemiz Kaymakamı Sayın Adem Yazıcı başkanlığında gerçekleştirilen halk toplantısına Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İlçe Jandarma Komutanı J. Bnb. Hamit Gencay Taşdemir, İlçe Müftüsü Mehmet Türkoğlu, İlçe Yazı […]

 Arifiye ÇaybaşıFuadiye Mahallemizde Halk Toplantısı Yapıldı.

15.05.2018 - 19:51

Güncelleme : 15.05.2018 - 19:51

Doğrudan vatandaşlarımızın talep, şikayet, istek ve önerilerini dile getirebilmeleri amacıyla Kaymakamlığımızca her ay düzenli olarak farklı mahallelerde yapılması planlanan, herkese açık olan ve bu ay ÇaybaşıFuadiye Mahallesi’nde İlçemiz Kaymakamı Sayın Adem Yazıcı başkanlığında gerçekleştirilen halk toplantısına Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İlçe Jandarma Komutanı J. Bnb. Hamit Gencay Taşdemir, İlçe Müftüsü Mehmet Türkoğlu, İlçe Yazı İşleri Müdürü Mehmet Akbulut, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Murat Dilek, İlçe SYDV Müdürü Hakan Tanıl, Halk Eğitim Müdürü Sabri Mercan, ÇaybaşıFuadiye Mahalle Muhtarı Ömer Cansız ve mahalle sakinleri katıldı.

Sayın Kaymakamımız Adem Yazıcı toplantıda yapmış olduğu konuşmada; “Halk Buluşması programları kapsamında Belediye Başkanımız ve kurum amirlerimizle her ay farklı mahallelerimizde halkımızla bir araya geliyoruz. Bugün ÇaybaşıFuadiye Mahallemize gelerek siz kıymetli mahalle sakinlerimizle bir araya gelmiş bulunuyoruz. Amacımız devletimizin imkânlarını en iyi şekilde vatandaşımızın hizmetine sunmaktır. Bu konuda bütün kurum ve kuruluşlarımız ile halkımızın hizmetindeyiz.” dedi.

Mahalle Sakinlerinin talep ve sorunları dinleyen Sayın Kaymakamımız, ilgili kurumlarla işbirliği içerisinde, vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştıracak ve yaşam kalitelerini yükseltecek çalışmalar içerisinde olacağını belirterek ilgili kurum müdürlerine vatandaşların sorunlarının titizlikle takip edilerek gereğinin yapılması konusunda talimat verdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın