Lider Çocuk Tarım Kampı Arifiye Bekir Sıtkı’da…

Tarım Bakanlığı tarafından 81 ilde 81 sınıfla yürütülen Lider Çocuk Tarım Kampı 14,15 Mayıs’ta Sakaryada 4-H sınıfı öğrencileri ile Arifiye Bekir Sıtkı Durgun ilkokulunda yapıldı. Sakarya Tarım İl Müdürlüğü ve Arifiye İlçe Tarım Müdürlüğü tarafından yürütülen projede;önce öğrencilere okulda bilgilendirme çalışması yapıldı. İki gün boyunca yenilebilir yabani otlar, süs bitkisi serası,sebze serası,Elvan Çikolata fabrikası gezildi. […]

 Lider Çocuk Tarım Kampı Arifiye Bekir Sıtkı’da…

16.05.2018 - 18:10

Güncelleme : 16.05.2018 - 18:10

Tarım Bakanlığı tarafından 81 ilde 81 sınıfla yürütülen Lider Çocuk Tarım Kampı 14,15 Mayıs’ta Sakaryada 4-H sınıfı öğrencileri ile Arifiye Bekir Sıtkı Durgun ilkokulunda yapıldı.

Sakarya Tarım İl Müdürlüğü ve Arifiye İlçe Tarım Müdürlüğü tarafından yürütülen projede;önce öğrencilere okulda bilgilendirme çalışması yapıldı.

İki gün boyunca yenilebilir yabani otlar, süs bitkisi serası,sebze serası,Elvan Çikolata fabrikası gezildi.

Programın finali Nehirland’ta yapıldı.

Öğrencilere yemek sonrası sertifikaları Arifiye Kaymakamımız Adem Yazıcı,Tarım İl Müdürü Mehmet Erdemir, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ve bir çok protokol üyesi tarafından verildi.

Okul Müdürü cemal Yamak;’Sakarya da okulumuzun bu proje için tercih edilmesinden dolayı Tarım İl Müdürü Mehmet Erdemir’e çok teşekkür ediyoruz.’dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın