MÜKERREM KOÇ’UN HEMŞERİLERİNE GELENEKSEL İFTARI

İlimizin Sayılı İşadamlarından KoçCity ve Koç Konaklama Yönetim Kurulu Başkanı,Sakaryaspor Yönetim Kurulu Üyesi,Sakarya da Bir Grup DADAŞ Platformu ve Eski Erzurumlular Dernek Başkanı Mükerrem Koç bu senede yine Ramazan ayının 2.gününde hemşerilerini YENİ KOÇ Tesislerinde iftar sofrasında buluşturdu. Sakarya’da bir çok kamu kurumunda hizmet veren bürokratlar,işadamları,sivil toplum kuruluşu başkanları ve hemşerileri dün akşam iftarda yine […]

 MÜKERREM KOÇ’UN HEMŞERİLERİNE GELENEKSEL İFTARI

18.05.2018 - 15:36

Güncelleme : 18.05.2018 - 18:05

İlimizin Sayılı İşadamlarından KoçCity ve Koç Konaklama Yönetim Kurulu Başkanı,Sakaryaspor Yönetim Kurulu Üyesi,Sakarya da Bir Grup DADAŞ Platformu ve Eski Erzurumlular Dernek Başkanı Mükerrem Koç bu senede yine Ramazan ayının 2.gününde hemşerilerini YENİ KOÇ Tesislerinde iftar sofrasında buluşturdu.

Sakarya’da bir çok kamu kurumunda hizmet veren bürokratlar,işadamları,sivil toplum kuruluşu başkanları ve hemşerileri dün akşam iftarda yine bir arada oldular.

İftar sonrası yapılana tanışma faslında hemşerileri artık geleneksel bir hale gelen bu iftar sofrasında kendilerini buluşturan İşadamı Mükerrem KOÇ’a teşekkür ettiler.

Yılda bir defa da olsa hemşerilerin uzun müddetli bir sohbet ortamı bulduğu buluşmada,iftar sonrası anlatılan neşeli hatıralarla iftar buluşması, sahur vaktine kadar devam etti.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın