Arifiye’de Ramazan Etkinliklerinin ilki yapıldı…

Arifiye Belediyesince Geleneksel hale getirilerek, her yıl düzenlenen Ramazan Etkinliklerinin ilk programı 19 Mayıs Cumartesi günü 15 Temmuz Meydanında yapıldı. Etkinlik saatinde yağan yağmur nedeniyle, gelen misafirlerin bir çoğu gitmek zorunda kaldı. Yağmurun ardından, sabırla alanda bekleyen çocuklar ve büyükler ise, saat: 22.00’den sonra etkinlikleri izleme fırsatı buldu. Çocuklar, oyun gruplarında gönüllerince eğlenirken animatörler eşliğinde […]

 Arifiye’de Ramazan Etkinliklerinin ilki yapıldı…

21.05.2018 - 17:40

Güncelleme : 21.05.2018 - 17:40

Arifiye Belediyesince Geleneksel hale getirilerek, her yıl düzenlenen Ramazan Etkinliklerinin ilk programı 19 Mayıs Cumartesi günü 15 Temmuz Meydanında yapıldı. Etkinlik saatinde yağan yağmur nedeniyle, gelen misafirlerin bir çoğu gitmek zorunda kaldı.

Yağmurun ardından, sabırla alanda bekleyen çocuklar ve büyükler ise, saat: 22.00’den sonra etkinlikleri izleme fırsatı buldu. Çocuklar, oyun gruplarında gönüllerince eğlenirken animatörler eşliğinde danslar yaptı. Yine, alanda açılan stantlardan da gönüllerince alışveriş yaptı.

Ateşbaz Yunus Emre Düz, bir birinden güzel gösterileri ile izleyenlerin büyük beğenisini kazandı. Etkinliğin diğer bölümlerinde; Senai Demirci’nin şiir dinletisi ve çocuklara masallar, ilahi dinletileri, semazen gösterisi, Karagöz ve Hacivat, Aşık ile Maşuk ve Türk Sanat Müziği dinletisi izleyicilerle buluştu.

Ramazan etkinlikleri Ramazan ayı boyunca Cumartesi geceleri Arifiye’lilerle buluşmaya devam edecek.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın