Sakarya’ya hayırlı olsun

AK Parti’de açıklanan milletvekili aday listesi ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Başkan Toçoğlu, “Milletvekili adayı olarak belirlenen 7 ismin partimize, şehrimize, ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 24 Haziran seçimleri öncesinde AK Parti’de açıklanan milletvekili aday listesi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Açıklanan adayların Sakarya’ya hayırlı olmasını dileyen Başkan Toçoğlu, “Milletvekili adayı […]

 Sakarya’ya hayırlı olsun

21.05.2018 - 18:02

Güncelleme : 21.05.2018 - 18:02

AK Parti’de açıklanan milletvekili aday listesi ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Başkan Toçoğlu, “Milletvekili adayı olarak belirlenen 7 ismin partimize, şehrimize, ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 24 Haziran seçimleri öncesinde AK Parti’de açıklanan milletvekili aday listesi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Açıklanan adayların Sakarya’ya hayırlı olmasını dileyen Başkan Toçoğlu, “Milletvekili adayı olarak belirlenen 7 ismin partimize, şehrimize, ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Hayırlı olsun
Başkan Zeki Toçoğlu açıklamalarının devamında şu ifadelere yer verdi; “İnşallah 24 Haziran seçimlerine hep birlikte çalışacağız. Milletimize en iyi şekilde hizmet edeceğiz. Yerel yönetimlerimizle, ilçe başkanlarımızla, teşkilatlarımızla, kadın ve gençlik kollarımızla, milletvekillerimizle Sayın Cumhurbaşkanımıza en güçlü desteği sunacağız. Rabbim bu kutlu yolculuğumuzu mübarek kılsın” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın