Adliye Mahallesinde iftarda acılar paylaşıldı

İlçemiz Adliye Mahallesinde geniş katılımlı iftar programı düzenlendi.Çerkeslerin, Kafkasya’dan sürülmesinin 154. sene-i devriyesinde hayatını kaybeden Çerkezlerinde anıldığı İftar programında Kuran-ı Kerim ve dualar okundu.Yapılan konuşmalar ile yaşanan acılar paylaşıldı. Düzenlenen İftar Programına  Kaymakamımız Adem Yazıcı,Belediye Başkanımız İsmail Karakullukçu,Ak Parti İlçe Başkanı Ali Başar,AK Parti Arifiye ilçe Yönetim ve Meclis üyelerimiz,CHP Arifiye İlçe Başkanı Ali Gökpınar,Arifiye […]

 Adliye Mahallesinde iftarda acılar paylaşıldı

22.05.2018 - 12:04

Güncelleme : 23.05.2018 - 12:27

İlçemiz Adliye Mahallesinde geniş katılımlı iftar programı düzenlendi.Çerkeslerin, Kafkasya’dan sürülmesinin 154. sene-i devriyesinde hayatını kaybeden Çerkezlerinde anıldığı İftar programında Kuran-ı Kerim ve dualar okundu.Yapılan konuşmalar ile yaşanan acılar paylaşıldı.

Düzenlenen İftar Programına  Kaymakamımız Adem Yazıcı,Belediye Başkanımız İsmail Karakullukçu,Ak Parti İlçe Başkanı Ali Başar,AK Parti Arifiye ilçe Yönetim ve Meclis üyelerimiz,CHP Arifiye İlçe Başkanı Ali Gökpınar,Arifiye Muhtarlar Dernek Başkanı,Muhtarlarımız,MHP SakaryaeMilletvekili adayı Levent Bülbül,MHP il Başkan Yardımcısı,Siyasi Parti temsilcileri,Sakarya Kafkas Derneği Başakanı Orhan Sarı ve yönetim kurulu üyeleri ve Adliye mahalle halkı katıldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın