Arifiyeli bir grup öğretmenden iftar

Arifiye’de bir gurup öğretmen düzenledikleri iftar yemeğinde, Sakarya eğitim dünyasını bir araya getirdiler. Eğitim Bir Sen’e üye bir grup eğitmenler Arifiye’de organize ettikleri iftar programında bir araya geldiler. Eğitim Bir Sen Sakarya eski Başkanı Ömer Faruk Sofuoğlu başkanlığında bir araya gelen eğitimciler iftarda izdihama neden oldular. Eğitim Bir Sen’in üyelerine yönelik verilen iftara katılımın yoğun […]

 Arifiyeli bir grup öğretmenden iftar

22.05.2018 - 18:15

Güncelleme : 22.05.2018 - 18:15

Arifiye’de bir gurup öğretmen düzenledikleri iftar yemeğinde, Sakarya eğitim dünyasını bir araya getirdiler.

Eğitim Bir Sen’e üye bir grup eğitmenler Arifiye’de organize ettikleri iftar programında bir araya geldiler.

Eğitim Bir Sen Sakarya eski Başkanı Ömer Faruk Sofuoğlu başkanlığında bir araya gelen eğitimciler iftarda izdihama neden oldular. Eğitim Bir Sen’in üyelerine yönelik verilen iftara katılımın yoğun olması dikkatten kaçmadı.

İftar sonrası da davetlilerin Sofuoğlu ve ekibine yaklaşan seçimler nedeni ile ilgi göstermesi sohbetin uzamasına neden oldu.

İftarda neler konuşuldu?

Eski Başkan Ömer Faruk Sofuoğlu’nun da bulunduğu eğitimciler iftar sonrasında yaklaşan seçimler nedeni ile gerçekleşen olay ile ilgili sendikada yaşanan bir olay sohbet konusu oldu.

Eğitimcilerin yaptığı sohbette, sendikada iki eğitimci, yapılacak olan iftar ile ilgili olarak tartışma yaşadığı bunun sonucunda da eğitimcilerin konuşma şiddetini artırarak, itiş kakış yaşamaları sonucunda araya girenler tarafından ayrıldıkları konuşuldu.

Yaşanan münakaşanın eğitimcilere ve sendika üyelerine yakışmadığının dile getirildiği sohbetle ilgili olarak Arifiye’de iftara katılan eğitimcilerin tepki gösterdikleri ifade edildi.

Kaynak

http://www.netgaste.com/egitim-bir-sen-uyelerinden-iftar-32903h.htm

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın