MHP Sakarya Milletvekili Adaylarından Arifiye çıkarması

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili Adayları Mehmet Emin Kaba,Tolgahan Öksüz ve Şerafettin Kaya İlçemiz Arifiye’de iftardan önce ve iftardan sonra olmak üzere ayrı ayrı bir dizi ziyaret programları gerçekleştirdiler. İlçe Kaymakamımız Adem Yazıcı başta olmak üzereİlçe Sağlık Müdürlüğü,ARSİADER’İlçe Halk Otobüsleri Koop.Başkanı Tacettin Erdem ve İlçe Esnaf Kefalet Koop.Başkanı Güven Yavuz’u ziyaret ettiler. İlçemizde esnaf ve […]

 MHP Sakarya Milletvekili Adaylarından Arifiye çıkarması

23.05.2018 - 17:22

Güncelleme : 23.05.2018 - 17:22

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili Adayları Mehmet Emin Kaba,Tolgahan Öksüz ve Şerafettin Kaya İlçemiz Arifiye’de iftardan önce ve iftardan sonra olmak üzere ayrı ayrı bir dizi ziyaret programları gerçekleştirdiler.

İlçe Kaymakamımız Adem Yazıcı başta olmak üzereİlçe Sağlık Müdürlüğü,ARSİADER’İlçe Halk Otobüsleri Koop.Başkanı Tacettin Erdem ve İlçe Esnaf Kefalet Koop.Başkanı Güven Yavuz’u ziyaret ettiler.

İlçemizde esnaf ve kahve ziyaretleride gerçekleştiren milletvekli adaylarına MHP Arifiye İlçe Başkanı Murat Yördan ve yönetimide eşlik etti.

MHP İlçe Başkanı Yördan;’Adaylarımızla birlikte Arifyemizde sıkılmadık el bırakmayana kadar köy köy mahalle mahalle gezeceğiz ve Cumhurun İttifakı için Mecliste Güçlü temsil için MHP mize oy isteyeceğiz.’dedi

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın