MHP Adayları Arifiye’yi boş bırakmıyor

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili Adayları Mehmet Emin Kaba,Tolgahan Öksüz ve Şerafettin Kaya’dan sonra MHP Sakarya Milletvekili Adayları Hasan Balaban,Ali Doğan Eroğlu ve Şerafettin Kaya ile iftardan önce ve iftardan sonra olmak üzere ilçemizde seçim çalışmalarına devam ediyor. MHP Arifiye İlçe Teşkliatını ziyaret eden Milletvekli adayları İlçe Başkanı Murat YÖRDAN ile Seçim çalışmaları kapsamında iftardan […]

 MHP Adayları Arifiye’yi boş bırakmıyor

24.05.2018 - 12:39

Güncelleme : 24.05.2018 - 13:03

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili Adayları Mehmet Emin Kaba,Tolgahan Öksüz ve Şerafettin Kaya’dan sonra MHP Sakarya Milletvekili Adayları Hasan Balaban,Ali Doğan Eroğlu ve Şerafettin Kaya ile iftardan önce ve iftardan sonra olmak üzere ilçemizde seçim çalışmalarına devam ediyor.

MHP Arifiye İlçe Teşkliatını ziyaret eden Milletvekli adayları İlçe Başkanı Murat YÖRDAN ile Seçim çalışmaları kapsamında iftardan önce;Arifbey mahallesindeki vatandaşlarımızla hasbihal sonrası, İlçe Milli Eğitim,İlçe Halk Eğitim,İlçe Emniyet Müdürlüğü ,Sanayi Esnafı ve Bekir Sıtkı Durgun Ilköğretim Okulumuzda Müdür Sn. Cemal Yamak Bey ve eğitim camisaı ile bir araya geldiler.

Seçim Çalışmalarına devam eden milletvekli adayları iftardan sonra ise ;
İlçemiz Arifbey,Semerciler,Karaçomaklar,Çınardibi, Hacıköy ve Kemaliye Mahallerinde vatandaşlar ile bir araya gelerek Cumhur Ittifakı ve Mecliste güçlü bir MHP için destek istediler.

İlçe Başkanı Murat YÖRDAN ;’Sayın vekil adaylarımıza ve bizleri güleryüzle karşılayan vatandaşlarımıza teşekkür ederiz.’dedi.

 

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın