Yetenek Taraması Arifiye Süleyman Edip Balkır’da gerçekleştirildi.

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz Antrenörleri ve Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz Beden Eğitimi Öğretmenleri tarafindan Türkiye Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Projesi, Arifiye Süleyman Edip Balkır Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. Arifiye Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Koordinatörü Kerim ÇAKMAK ‘Emeği geçen tüm değerli Antrenörlerimize ve Beden Eğitimi Öğretmenlerimize teşekkür eder, çalışmalarında başarılar […]

 Yetenek Taraması Arifiye Süleyman Edip Balkır’da gerçekleştirildi.

24.05.2018 - 16:13

Güncelleme : 24.05.2018 - 16:13

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz Antrenörleri ve Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz Beden Eğitimi Öğretmenleri tarafindan Türkiye Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Projesi, Arifiye Süleyman Edip Balkır Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

Arifiye Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Koordinatörü Kerim ÇAKMAK ‘Emeği geçen tüm değerli Antrenörlerimize ve Beden Eğitimi Öğretmenlerimize teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim. Ayrıca Yetenek Taramasına katılan geleceğimizin mimarı olan öğrencilerimize spor yaşamlarında başarılar dilerim.’dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın