Usta gazeteci dualarla uğurlandı

Sakarya basının tanınmış ve usta kalemlerinden Ferruh Bulut dün Cuma Namazı’na müteakiben kılınan cenaze namazı sonrasında Karapürçek’te toprağa verildi. HELALLİK ALINDI Bir süredir Yenikent Hastanesi’nde tedavi gören Sakarya Gazeteciler Birliği Derneği (SGBD) Denetim Kurulu Üyesi ve Bizim Sakarya Gazetesi Genel Koordinatörü Ferruh Bulut için ilk tören Camili-1 Mahallesi’ndeki evinin önünde yapıldı. Burada alınan helallik sonrasında […]

 Usta gazeteci dualarla uğurlandı

25.05.2018 - 18:08

Güncelleme : 25.05.2018 - 18:08

Sakarya basının tanınmış ve usta kalemlerinden Ferruh Bulut dün Cuma Namazı’na müteakiben kılınan cenaze namazı sonrasında Karapürçek’te toprağa verildi.

HELALLİK ALINDI

Bir süredir Yenikent Hastanesi’nde tedavi gören Sakarya Gazeteciler Birliği Derneği (SGBD) Denetim Kurulu Üyesi ve Bizim Sakarya Gazetesi Genel Koordinatörü Ferruh Bulut için ilk tören Camili-1 Mahallesi’ndeki evinin önünde yapıldı. Burada alınan helallik sonrasında Bulut’un naşı Hacıoğlu Mahallesi’ndeki Gıyasettin Benli Camii’ne getirildi. Aynı zamanda gazeteci İbrahim Bulut ağabeyi olan Ferruh Bulut için düzenlenen cenaze töreninde Bulut ailesi taziyeleri kabul etti.

KALABALIK CEMAAT

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı, SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, CHP Parti Meclisi Üyesi Ayça Taşkent, Orman eski Bakanı Ersin Taranoğlu, Sakaryaspor eski başkanları, daire müdürleri, oda ve dernek başkan ve yönetim kurulu üyeleri, iş, spor, basın ve siyaset dünyasının tanınmış isimleri ile kalabalık bir cemaat katıldı. Cuma Namazı’na müteakiben kılınan cenaze namazı sonrasında usta kalem Bulut, Karapürçek Aile Kabristanlığı’nda gözyaşları arasında toprağa verildi. 61 yaşındaki Ferruh Bulut, 2 erkek çocuk babasıydı.

sakaryahalk.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın