Reklam
Reklam
$ DOLAR → Alış: 5,54 / Satış: 5,56
€ EURO → Alış: 6,14 / Satış: 6,16

Sakarya’lı Kanocular başarıları sonuçlara imza attılar.

Sakarya’lı Kanocular başarıları sonuçlara imza attılar.
  • 30.05.2018
  • 694 kez okundu
Reklam

2017-2018 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Sporları Kano (Tüm Kategoriler) Türkiye Şampiyonası Sapanca Gölü Kırkpınar Parkurunda yapıldı. Sakarya’lı Kanocular başarıları sonuçlara imza attılar.
2 gün boyunca süren yarışların ardından Durgunsu küçük erkeklerde Köyceğiz Doruk Koleji (Muğla) Türkiye Şampiyonu, Özel Okutanlar O.O. (İstanbul) Türkiye ikincisi , Güzelşehir O.O. (Şanlıurfa) Türkiye üçüncüsü , Gündoğdu 29 Ekim O.O. (Rize) Türkiye dördüncüsü oldu.
Küçük kızlarda Köyceğiz Yunus Emre O.O. (Muğla) Türkiye şampiyonu , Şehir Jandarma Er Eyüp Gürsoy O.O. (Bursa) Türkiye ikincisi, Necdet Coşkunuzer O.O. (Bursa) Türkiye üçüncü, Süleyman Sami Sarıoğlu O.O. (İzmir) Türkiye dördüncüsü oldu.
Yıldız erkeklerde Necdet Coşkunüzer O.O. (Bursa) Türkiye Şampiyonu, Şehit Burak Erdi Uysal O.O. (Muğla) Türkiye ikincisi, Çağrıbey O.O. (İstanbul) Türkiye üçüncüsü, Hakkı Demir O.O. (Sakarya) Türkiye dördüncüsü oldu.
Yıldız kızlarda Necdet Coşkunüzer O.O. (Bursa) Türkiye Şampiyonu, Özel Aykuşağı Koleji O.O. (Bursa) / Çağrıbey O.O. (İstanbul) Türkiye ikincisi, Darıca Final O.O. (Kocaeli) Türkiye üçüncüsü , Hacıabdurrahman Özdemir O.O. (Şanlıurfa) Türkiye dördüncüsü oldu.
Durgunsu yarışlarında Genç erkeklerde takım halinde Bursa BTSO C.Sönmez Spor Lisesi Türkiye Şampiyonu, Bursa M.Halit Baki And. Lisesi Türkiye ikincisi, Sakarya Serdivan And. Lisesi Türkiye üçüncüsü, Sakarya Ali Dilmen And. Lisesi ve Sakarya Serdivan İ.H. Lisesi Türkiye dördüncüsü oldu.
Durgunsu yarışlarında Genç kızlarda takım halinde Bursa BTSO C.Sönmez Spor Lisesi Türkiye şampiyonu, Adapazarı M.T.A.L. / Rize Tevfik İleri And. Lisesi Türkiye İkincisi, Sakarya SATSO Mesleki ve T.A. Lisesi Türkiye üçüncüsü, Rize Ali Metin Kazancı Lisesi Türkiye dördüncüsü oldu.
Deniz Kanosu Yıldız kızlarda takım halinde Bursa Necdet Coşkunüzer O.O. Türkiye şampiyonu, İzmir Mustafa Bahçeli O.O. Türkiye ikincisi, Rize Hüseyin Yardımcı O.O. Türkiye üçüncüsü, Artvin Halit Paşa O.O. Türkiye dördüncüsü oldu.
Deniz Kanosu Yıldız erkeklerde takım halinde İzmir Ilıca Mustafa Bahçeli O.O. Türkiye Şampiyonu, İzmir Özel EgeBilgi O.O. Türkiye ikincisi, Bursa Necdet Coşkunüzer O.O. Türkiye üçüncüsü, İzmir Çeşme 16 Eylül O.O. Türkiye üçüncüsü oldu.
Deniz Kanosu genç kızlarda takım halinde İzmir Buca Atatürk Spor Lisesi Türkiye Şampiyonu, Bursa Özel Şahinkaya Fen Lisesi Türkiye ikincisi, Rize Türk Telekom Spor Lisesi Türkiye üçüncüsü, Rize And. Lisesi Türkiye dördüncüsü oldu.
Deniz Kanosu genç erkeklerde takım halinde Samsun 19 Mayıs And. Lisesi Türkiye Şampiyonu, İzmir Karabağlar Ö.Fen Bilimleri Hatay T.Lisesi Türkiye ikincisi, Rize MTA. Lisesi Türkiye üçüncüsü, Özel Tuzla Doğa And. Lisesi Türkiye dördüncüsü oldu.
Yıldız Kızlar K1 500 metre yarışlarında Kardelen Yaranç (N.Coşkunüzer O.O. Bursa) birinci, Sude Ünsal (Ilıca M.Bahçeli O.O. İzmir) ikinci, Sudenaz Yağmur Duman (N.Coşkunüzer O.O. Bursa) üçüncü , Melike Gülse Yılmaz (H.Yardımcı O.O. Rize ) dördüncü oldu.
Genç Kızlar K1 500 metre yarışlarında Feyzanur Akçay (Buca Atatürk Spor Lisesi İzmir) birinci, Müge Güleryüz (Özel Şahinkaya Fen Lisesi Bursa) ikinci, Rabia Arslan (T.Telekom Spor Lisesi Rize ) üçüncü, Sevgi Efe (Rize And. Lisesi) dördüncü oldu.
Genç erkekler K1 500 metre yarışlarında Yahya Kemal Üslü (Samsun 19 Mayıs And. Lisesi) birinci, Mert Mahmut Çıracı (Hatay K.Özel Fen Bilimleri T.Lisesi) ikinci, Nizam Erdoğan (Rize MTAL. ) üçüncü, Berk Yılmaz (İstanbul Ö. Tuzla Doğa And. Lisesi) dördüncü oldu.
Küçük erkekler K1 500 metre yarışlarında Baran Aytekin (Köyceğiz Ö. Doruk Koleji) birinci, Emre Yiğit Özmansur (Tuzla Ö.Okutanlar O.O.) ikinci, Ali Kemal Sarar (Şanlıurfa Güzelşehir O.O.) üçüncü, Cengizhan Kopuz (rize Gündoğdu 29 Ekim O.O. ) dördüncü oldu.
Küçük kızlar K1 500 metre yarışlarında Hale Çağla Karataş (Muğla K.Y.Emre O.O.) birinci, Nehir Koç (Bursa Şehir Jandarma Er E.Gürsoy O.O. ) ikinci, Esma Er (Bursa N.Coşkunüzer O.O. ) üçüncü, Melike Öntürk (İzmir S.Sami Sarıoğlu O.O.) dördüncü oldu.
Yıldız erkekler K1 500 metre yarışlarında Emincan Ayaklı (Bursa N.Coşkunüzer O.O. ) birinci , Samet Furkan Kardan İkinci, İ. Fırat Cihan (İstanbul Çağrıbey O.O.) üçüncü , İdris Şentürk (Sakarya Hakkı Demir O.O.) dördüncü oldu.
Yıldız kızlar K1 500 metre yarışlarında Zehra Gümüş (Bursa N.Coşkunüzer O.O. ) birinci, Simge Kaya (Bursa N.Coşkunüzer O.O. ) ikinci, Melek Doğa Ünal (İstanbul Çağrıbey O.O. ) üçüncü , Ceren Gültekin (Darıca Final O.O.) dördüncü oldu.
Genç erkekler K1 500 metre yarışlarında Adem Ergül (Bursa BTSO C.Sönmez Spor Lisesi ) birinci, Ömer Nazik (Sakarya Serdivan And.Lisesi) ikinci, İsa Akova (Sakarya Ali Dilmen And.Lisesi) üçüncü, Abdülsamet Beyazıt (Sakarya Spor Lisesi) dördüncü oldu.
Genç kızlar K1 500 metre yarışlarında Eslemnur Gezen (Bursa G.Sungur And. Lisesi) birinci, Gülse Öztürk (A.Metin Kazancı Rize Lisesi) ikinci, Ceren Ece Eke (Köyceğiz N.Hüseyin And. Lisesi) üçüncü , Ece Çiftçi (Sakarya SATSO Mes. Ve Tek. And. Lisesi) dördüncü oldu.
Deniz Kanosu Yıldız Erkekler K1 500 metre yarışlarında Fırat Ünsal (İzmir I.M.Bahçeli O.O. ) birinci, Yaman Aktolun (İzmir Ö.Ege Bilgi O.O. ) ikinci, B.Deniz Yardımcı (Bursa O.N.Coşkunüzer O.O.) üçüncü, Kaan Kuş (Çeşme 16 Eylül O.O) dördüncü oldu.
Yıldız erkekler C1 500 metre yarışlarında Efe Topuz (Rize Gündoğdu 29 Ekim O.O.) Türkiye şampiyonu olurken , kızlarda Gizem Solakçı (Bursa N.Coşkunüzer O.O.) Türkiye şampiyonu, Eslem Er (Bursa N.Coşkunüzer O.O.) Türkiye ikincisi, Selin Koyuncu (Bursa Ö. Aykuşağı K. O.O.) Türkiye üçüncüsü oldu.
Genç kızlar C1 500 metre yarışlarında Tuğçe Taylak (Bursa BTSO C.Sönmez Spor Lisesi ) Türkiye şampiyonu, Beyza Uzun (Sakarya Adapazarı MTAL.) Türkiye ikincisi oldu.
Genç kızlar C1 500 metre yarışlarında Kırılo Avgan (Bursa O. M.H.Baki And. Lisesi) Türkiye birincisi, Mustafa Dağ (Bursa BTSO C.Sönmez Spor Lisesi) Türkiye ikincisi , Melih Uslu (Bursa Şehit Ömer Halisdemir MTAL.) Türkiye üçüncüsü, M. Emin Çelik (Sakarya Serdivan İ.H. L.) Türkiye dördüncüsü oldu.

İlçemiz Kemaliye Mahallesinden  Atalay,Armağan , Atakan Altun’un babaları Rüştü Altun vefat etti. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kemaliye Mahallesi Merkez...
SUBAŞI AİLESİNİN ACI GÜNÜ!
İlçemiz Neviye Mahallesi sakinlerinden METİN SUBAŞI (54) vefat etti. Cenazesi bugün İkindi Namazına müteakip  ARİFİYE NEVİYE MAH. BÜYÜKDERE CAMİSSİNDE  kılınacak...
Dolu ve Sağanak Yağış Kışlaçay’ı da Vurdu!
Arifiye İlçesi Kışlaçay Mahallesin’de öğlen sonrası başlayan sağanak yağmur yaklaşık 5 dakika sürdü. Aşırı yağış nedeniyle yollar göle dönerken bazı...
‘Artçıları Kalbimizde’ Etkinliği Kapsamında Pedal Çevirdiler
Marmara Depremi’nin 20. yıldönümü vesilesi ile Türk Kızılayı tarafından “Artçıları Kalbimizde” adı altında düzenlenen etkinlik kapsamında Düzce’den İlimize pedal çevirerek...
Sağanak Yağış Arifiye’de etkili oldu!
 Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yaptığı uyarılarının ardından beklenen yağış Sakarya’da ve ilçelerin de etkili oldu. Aşırı yağış ve fırtına ilçemiz Arifiye’de...
” Biz 20 yıl evvel cenaze kuyruğu gördük”
17 Ağustos 1999 Marmara Depremi’nin 20’nci yılında düzenlenen anma programında konuşan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, “Biz ülke olarak...
Rıdvan DURAN’dan Teşekkür Mesajı
Son olarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığı görevinde bulunan Rıdvan Duran,Cumhurbaşkanımızn onayı ile Basın İlan Kurumu Genel Müdürlüğü’ne atandı....
SYKD’den 17 Ağustos Depremi Yıldönümü mesajı
Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı Necmettin Kırık, 17 Ağustos 1999’da yaşanan ve büyük acılara neden olan depremin 20. yıldönümü münasebetiyle...
Allah bize bir daha o günleri yaşatmasın
Büyükşehir Belediyesi, 17 Ağustos 1999 Marmara Depremi’nin 20. Yıl dönümü anma etkinlikleri kapsamında deprem gününü ve sonrasını yaşamış vatandaşların görüşlerini...
MÜSİAD Sakarya’dan17 Ağustos Depremi açıklaması
Depremi Afet Olmaktan Çıkaracak Olan Tek Yol, Deprem Yaşanmadan Önce Alınacak Önlemlerde Saklıdır .. Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD)...
”Planlı Şehirleşmeli ve Depreme Hazırlıklı Olmalıyız.”
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, 17 Ağustos 1999 Marmara Depreminin 20. Yıldönümü dolayısıyla bir açıklamada...
BAYRAK; 20 YILDIR BENZER SÜSLÜ CÜMLELER…
Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak 17 Ağustos 1999’da meydana gelen depreminin yıldönümünde yaptığı açıklamada, “yıllardır süslü cümlelerle gerçekler gizleniyor....
Baro Başkanı Burak’ın 17 Ağustos mesajı
Sakarya Barosu Başkanı Av. Abdurrahim Burak, 17 Ağustos 1999 Marmara Depremi’nin 20. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.   Başkan...
Vatandaş Memnuniyet Anketi devam ediyor
Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan ve katılımcı belediyecilik anlayışının en güzel örneklerinden biri olan ‘Vatandaş Memnuniyet Anketi’ kurumsal internet sayfası www.sakarya.bel.tr...
Sakarya Kitap Komisyonlarına Bakanlıktan Yeni Görev
Milli Eğitim Bakanlığı başarılı çalışmalarını gördüğü Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Kitap Yazım Komisyonlarına yeni görevler verdi. Sakarya Kitap Komisyonları...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ