Arifiye Belediyesi Çalışanları İftarda buluştu

Arifiye Belediyesinin geleneksel olarak düzenlediği Belediye Personeli iftar programaı Hanlı Sosyal Tesislerinde gerçekleşti. Hanlı Sosyal Tesislerinde dün akşam gerçekleşen programa Ak Parti Sakarya Milletvekili ve MKYK Üyesi Recep Uncuoğlu’da katıldı. Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu,Belediye Başkan Yardımcıları,Belediye Meclis Üyeleri,Ak Parti İlçe Başkanı Ali Başar ve yönetimi, Arifiye Belediye Personeli ve aileleri ile birlikte iftar açtılar. İlgili […]

 Arifiye Belediyesi Çalışanları İftarda buluştu

09.06.2018 - 17:25

Güncelleme : 09.06.2018 - 17:25

Arifiye Belediyesinin geleneksel olarak düzenlediği Belediye Personeli iftar programaı Hanlı Sosyal Tesislerinde gerçekleşti.

Hanlı Sosyal Tesislerinde dün akşam gerçekleşen programa Ak Parti Sakarya Milletvekili ve MKYK Üyesi Recep Uncuoğlu’da katıldı.

Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu,Belediye Başkan Yardımcıları,Belediye Meclis Üyeleri,Ak Parti İlçe Başkanı Ali Başar ve yönetimi, Arifiye Belediye Personeli ve aileleri ile birlikte iftar açtılar.

Milletvekili Uncuoğlu tek tek masaları ziyaret ederek,programda ayrıca birde konuşma yaptı.

Arifiye Belediye Personeli iftarı Ramazan ayının manevi iklimine uygun yapılan sohbetler ile ilerleyen saatlere kadar devam etti.

Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu davete katılan pesonele ve misafirlere katılımlarından dolayı teşekkür etti.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın