AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Bayraktar,Arifiye’de Pazar esnafını gezdi

AK Parti Sakarya Milletvekili adayları arasında dikkat çeken isim olan Lütfi Bayraktar, Fiskobirlik Genel başkanı olması münasebetiyle, fındıkçı esnafları, fındık üreticisi çiftçilerin de bir nevi umudu durumunda. Fındık piyasası hakkında sorularla muhattap olan olan lütfi Bayraktar, Sakarya’nın kuzey bölgesinde Karasu, Kocaali, Söğütlü gibi ilçelerde yakından tanınan birisi. Çiftçilerin de bir nevi sesi olmak isteyen Lütfi […]

 AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Bayraktar,Arifiye’de Pazar esnafını gezdi

11.06.2018 - 13:53

Güncelleme : 11.06.2018 - 13:53

AK Parti Sakarya Milletvekili adayları arasında dikkat çeken isim olan Lütfi Bayraktar, Fiskobirlik Genel başkanı olması münasebetiyle, fındıkçı esnafları, fındık üreticisi çiftçilerin de bir nevi umudu durumunda. Fındık piyasası hakkında sorularla muhattap olan olan lütfi Bayraktar, Sakarya’nın kuzey bölgesinde Karasu, Kocaali, Söğütlü gibi ilçelerde yakından tanınan birisi. Çiftçilerin de bir nevi sesi olmak isteyen Lütfi Bayraktar, fındık üreticileriyle de sürekli bilgi alış verişinde bulunuyor.

Esnaf ve halka iç içe
Öte yandan Sakarya’yı karış karış gezen Lütfi Bayraktar, gittiği ilçelerde pazaryerlerini de ziyaret ederek, burada esnafın istek, sıkıntı ve taleplerini de dinlemeyi ihmal etmiyor. Serdivan, erenler, Karapürçek, Geyve2de Pazar esnafını gezen Bayraktar Arifiye’de de Pazar esnafını yerinde ziyaret etti. Cumhuriyet Mahallesinde de çalışmalarına devame eden  Bayraktar, ilçe halkının da kendisine gösterdiği teveccüh karşısında da Sakarya’da 7 – 0 olacağının heyecanını yaşadı.

Bayraktar’ın seçim çalışmlarına Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu,Belediye Meclis Üyeleri,Ak Parti İlçe Başkanı Ali Başar ve ilçe yöneticileri katıldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın