‘Doğada Yaşam ve Gelişim Kampı’ başvuruları sona erdi

Arifiye İl Ormanında gerçekleşecek olan ‘Doğada Yaşam ve Gelişim Kampı’ için başvurular sona erdi Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenecek ‘Doğada Yaşam ve Gelişim Kampı’ için ön kayıt başvuruları sona erdi. Asil ve yedek listedeki katılımcılar bugün www.sakarya.bel.tr adresinden ilan edildi. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından […]

 ‘Doğada Yaşam ve Gelişim Kampı’ başvuruları sona erdi

12.06.2018 - 14:27

Güncelleme : 12.06.2018 - 14:27

Arifiye İl Ormanında gerçekleşecek olan ‘Doğada Yaşam ve Gelişim Kampı’ için başvurular sona erdi
Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenecek ‘Doğada Yaşam ve Gelişim Kampı’ için ön kayıt başvuruları sona erdi. Asil ve yedek listedeki katılımcılar bugün www.sakarya.bel.tr adresinden ilan edildi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenecek ‘Doğada Yaşam ve Gelişim Kampı’ için ön kayıt başvuruları sona erdi. Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, asil listedeki katılımcılar bugün www.sakarya.bel.tr adresinden ilan edildi. Asil listedeki katılımcılar 12-21 Haziran 2018 tarihleri arasında çıktılarını aldıkları formlarını velilerine imzalatıp Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesislerindeki Gençlik Hizmetleri Şube Müdürlüğü’ne teslim etmeleri halinde kamp kimliklerini alabilecekler. Kamp ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyenlerin 241 20 02 nolu telefon ile 444 40 54 (4120-4121) arayabilicekleri ifade edildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın