Cumhurbaşkanı ERDOĞAN’dan Kutlama mesajı

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN  Sakarya’nın Kurtuluşunun 97. Yıldönümü münasebetiyle İlimiz Valisi İrfan BALKANLIOĞLU’na bir  Kutlama Mesajı gönderdi. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın Sakarya’nın Kurtuluşunun 97. Yıldönümü Münasebetiyle Vali İrfan BALKANLIOĞLU’na Gönderdiği Kutlama Mesajı; İlgili Haber Ziya Taşkent’te Türk Müziği Konseri ‘Sakarya İlimizin düşman işgalinden kurtuluşunun yıl dönümünde vatandaşlarımıza tebriklerimi iletiyorum. İstiklal Mücadelesi, vatanı canlarından […]

 Cumhurbaşkanı ERDOĞAN’dan Kutlama mesajı

21.06.2018 - 11:48

Güncelleme : 21.06.2018 - 11:48

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN  Sakarya’nın Kurtuluşunun 97. Yıldönümü münasebetiyle İlimiz Valisi İrfan BALKANLIOĞLU’na bir  Kutlama Mesajı gönderdi.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın Sakarya’nın Kurtuluşunun 97. Yıldönümü Münasebetiyle
Vali İrfan BALKANLIOĞLU’na Gönderdiği Kutlama Mesajı;

‘Sakarya İlimizin düşman işgalinden kurtuluşunun yıl dönümünde vatandaşlarımıza tebriklerimi iletiyorum.

İstiklal Mücadelesi, vatanı canlarından üstün tutan, kahramanlıklarıyla tarihe mal olan tüm şehitlerimizin ve gazilerimizin emsalsiz fedakârlıkları, Aziz Milletimizin bağımsızlığına ve özgürlüğüne sahip çıkma kararlılığı sayesinde zaferle neticelenmiştir.

Böyle kutlu bir anlayışla, kadim medeniyetimizin mirası üzerine kurulan Cumhuriyetimizi kazanımlarıyla korumak, yaşatmak, muasır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkarmak, yeni başarılarla daha da güçlendirmek suretiyle geleceğe taşımak için büyük bir azimle çalışmaya devam ediyoruz.

Bu inançla, İstiklal Savaşımızın bütün kahramanlarını saygı ve rahmetle anıyorum.

Sakarya’nın bu gurur gününü tekrar kutluyor, tüm vatandaşlarımızı en kalbi duygularımla selamlıyorum.’

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın