TÜMSİAD’ta Öncelik Ekonomi

TÜMSİAD Şube yönetiminin seçim sonuçlarını değerlendirdiği toplantıda konuşan Şube Başkanı Ahmet Ölmez, ‘’Öncelikli olarak ekonomiye odaklanacağız.’’ Dedi. Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şubesi yönetim kurulu toplantısında 24 Haziran seçim sonuçları değerlendirildi. TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez; bir seçim dönemini hayırlısıyla geride bıraktık, artık yeni dönemde üyelerimiz ile birlikte daha fazla ekonomi odaklı […]

 TÜMSİAD’ta Öncelik Ekonomi

29.06.2018 - 11:35

Güncelleme : 29.06.2018 - 11:35

TÜMSİAD Şube yönetiminin seçim sonuçlarını değerlendirdiği toplantıda konuşan Şube Başkanı Ahmet Ölmez, ‘’Öncelikli olarak ekonomiye odaklanacağız.’’ Dedi.

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şubesi yönetim kurulu toplantısında 24 Haziran seçim sonuçları değerlendirildi. TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez; bir seçim dönemini hayırlısıyla geride bıraktık, artık yeni dönemde üyelerimiz ile birlikte daha fazla ekonomi odaklı çalışarak yeni yatırımlara ve yeni istihdam alanlarının oluşturulmasına katkıda bulunacağız. Dedi.

24 Haziran seçimlerine vurgu yapan TÜMSİAD Başkanı Ahmet Ölmez, Halkın tamamına yakınının Mecliste temsil edilecek olmasının da ayrıca sevindirici olduğuna dikkat çekti. Ölmez “Yeni yönetim sistemi, ülkemizde istikrar ve güvenin daha da güçlenmesi açısından büyük bir fırsattır. Türkiye’nin son yıllarda elde ettiği tüm kazanımların temelinde güven ve istikrar yatıyor. TÜMSİAD ve iş dünyası olarak önümüzdeki yeni dönemde bu güven ve istikrarla yeni bir sıçrama gerçekleştirmek mümkündür. Ülkemizde son 3 yılda 4 farklı seçim süreci yaşadık. Artık ekonomiye, reformlara odaklanarak geleceğin büyük Türkiye’sini inşa zamanıdır.” Dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın