Zafer’in 96. yıldönümü kutlu olsun

Şehir genelinde düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları, Valilik Kampüsünde gerçekleştirilen çelenk sunma programı ile başladı.Resmi törenler kapsamında ilk olarak Valilik makamında İl Protokolü, il müdürleri, emniyet ve Türk Silahlı Kuvvetleri temsilcileri ile STK temsilcilerinin tebrikleri kabul edildi, daha sonra ise Atatürk Bulvarı’nda resmigeçit töreni düzenlendi. Kutlamalara geniş katılım 30 Ağustos Zafer Bayramı programlarına  Vali […]

 Zafer’in 96. yıldönümü kutlu olsun

30.08.2018 - 16:28

Güncelleme : 30.08.2018 - 16:28

Şehir genelinde düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları, Valilik Kampüsünde gerçekleştirilen çelenk sunma programı ile başladı.Resmi törenler kapsamında ilk olarak Valilik makamında İl Protokolü, il müdürleri, emniyet ve Türk Silahlı Kuvvetleri temsilcileri ile STK temsilcilerinin tebrikleri kabul edildi, daha sonra ise Atatürk Bulvarı’nda resmigeçit töreni düzenlendi.

Kutlamalara geniş katılım
30 Ağustos Zafer Bayramı programlarına  Vali İrfan Balkanlıoğlu,Başkan Zeki Toçoğlu, İl Garnizon ve 7. Komanda Tugayı Tuğgeneral İdris Acartürk, Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun, AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, kamu il müdürleri, ilçe belediye başkanları ve çok sayıda vatandaş yer aldı.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın