Antrenörler Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Murat Acar, İl Müdürlüğü antrenörleriyle Sakarya Spor Salonu toplantı salonunda aylık antrenör değerlendirme toplantısı yaptı. Toplantıda Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spor Yönlendirme Projesi, Koşabiliyorken Koş Projesi, İl Spor Merkezleri, Okul spor faaliyetleri ve sporcu sayısının arttırılmasına önem verilmesi konuları konuşuldu. Spor Şube Müdürü Murat Acar, 19 […]

 Antrenörler Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

04.09.2018 - 16:29

Güncelleme : 04.09.2018 - 16:29

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Murat Acar, İl Müdürlüğü antrenörleriyle Sakarya Spor Salonu toplantı salonunda aylık antrenör değerlendirme toplantısı yaptı.
Toplantıda Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spor Yönlendirme Projesi, Koşabiliyorken Koş Projesi, İl Spor Merkezleri, Okul spor faaliyetleri ve sporcu sayısının arttırılmasına önem verilmesi konuları konuşuldu.
Spor Şube Müdürü Murat Acar, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Haftası, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü ve İl Spor Merkezleri etkinliklerindeki özverili çalışmalarından dolayı antrenörlere teşekkür ederek, yeni sezon öncesinde başarılı çalışmalarının devamını diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın