Arifiye Ak Gençlik performansa devam

AK Parti Arifiye Gençlik Kolları Teşkilat Performans Sistemi Ağustos Ayı sonucunda 100 Tam puan aldı. Aylardan beri tam puan alarak Arifiyeyi en güzel şekilde temsil eden AK Gençlik başarılarından dolayı oldukça memnun. Birlik ve beraberliklerinden ödün vermeyen AK Gençler daha başarılı olabilmek adına faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. AK Parti Arifiye İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ahmet […]

 Arifiye Ak Gençlik performansa devam

04.09.2018 - 16:21

Güncelleme : 04.09.2018 - 16:21

AK Parti Arifiye Gençlik Kolları Teşkilat Performans Sistemi Ağustos Ayı sonucunda 100 Tam puan aldı. Aylardan beri tam puan alarak Arifiyeyi en güzel şekilde temsil eden AK Gençlik başarılarından dolayı oldukça memnun. Birlik ve beraberliklerinden ödün vermeyen AK Gençler daha başarılı olabilmek adına faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor.

AK Parti Arifiye İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Can TANÇ ‘ ın açıklaması ;

AK Parti Arifiye Gençlik Kolları ailesi olarak hamd olsun ki bu ayda Teşkilat Performans Sistemi Ağustos ayı sonucunda 100 Tam Puan alarak güzel İlçemiz Arifiyemizi İlimiz geneli ve Türkiye geneli en güzel şekilde temsil etmenin mutluluğu içerisindeyiz. Ailemizin her bir bireyi ile birlikte var gücümüz ile çalışıyoruz. İlçemiz gençlerini en güzel şekilde temsil edebilmek adına faaliyetlerimizi sürdüyoruz. AKGençlik devler gibi eserler vermek için karıncalar gibi çalışan kahramanlar ordusudur. AKGençlik olarak Biz Mevla’nın huzurunda duran adam olduk, biz liderinin yanında dik duran gençler olduk, eksiklerimiz var, hatalarımız var, ama en önemlisi teşkilatımıza sevdamız var ! Bu millete, bu ümmete hizmet yolunda şuurumuz var, bizim ecdadımıza hayranlığımız var, bizim 1400 yıllık ümmet bilincimiz var, bizim hayata dair, geleceğe dair, projelerimiz var. Bizim birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var. Aşkımız, sevdamız, yarınımız, vatanımız var. RABBİM birliğimizi ve beraberliğimizi daim kılsın. ALLAH yâr ve yardımcımız olsun.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın