Boğazköy Muhtarının yol derdi

İlçemiz Boğazköy Mahalle Muhtarı Ayhan Ömer Odabaş mahalle yollarına çözüm ararken iyice dert sahibi oldu. Boğazköy Mahallesin’de Dere Islah Çalışmaları için malzeme döküldü .İddiaya göre taşeron olarak çalışan firma yollardaki malzemeyi temizlemedi  ve temiz yol daha kötü hale geldi. Boğazköy’lü Vatandaşlar;’Araçlarımızla bu yolları kullanıyoruz ve sonucu kazalarla bitiyor.Allah korusun gece ordan geçerken aracımız kaysa vebalini […]

 Boğazköy Muhtarının yol derdi

04.09.2018 - 12:17

Güncelleme : 04.09.2018 - 12:17

İlçemiz Boğazköy Mahalle Muhtarı Ayhan Ömer Odabaş mahalle yollarına çözüm ararken iyice dert sahibi oldu.

Boğazköy Mahallesin’de Dere Islah Çalışmaları için malzeme döküldü .İddiaya göre taşeron olarak çalışan firma yollardaki malzemeyi temizlemedi  ve temiz yol daha kötü hale geldi.

Boğazköy’lü Vatandaşlar;’Araçlarımızla bu yolları kullanıyoruz ve sonucu kazalarla bitiyor.Allah korusun gece ordan geçerken aracımız kaysa vebalini kim verecek’ dediler.

Boğazköy Muhtarı Ayhan Ömer Odabaş ;

Sakarya Büyükşehir’e bu şikayeti bildirdik.Yol yapıldıktan sonra yolun görünen hali yolu temizletmek için müracaat ettik yolda bir şey yok dediler.Araçlar geçerken yol tozdan geçilmiyor yapanın ellerine sağlık .Dere ıslahı için taş döküldü,yolunda içine ettiler,firmaya insan gibi rica ettik ama yazık söylenecek birşey bulamıyorum ‘dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın