Yeşilay Sakarya Şubesi Başkanı Fatih Kıcır, Bölge Koordinatörlüğüne getirildi.

Türkiye Yeşilay Cemiyeti’nin Sakarya Şubesi başkanlığını yürüten Kıcır, Sepetçiler Kasrında Yeşilay Genel Sekreteri Osman Baturhan DURSUN başkanlığında kurulan Teşkilatlanma Komisyonu’nun 3. Bölge Koordinatörlüğü’ne seçildi. Teşkilatlanma Komisyonu’nun kurulmasıyla şubeler bölgelere ayrılarak bölge sorumluları belirlendi. Yeşilay Sakarya Şube Başkanı Kıcır’a, aşağıda belirtilen 3. Bölge olarak adlandırılan 9 il ve 2 ilçenin sorumluluğu tevdi edildi. Daha önce ise […]

 Yeşilay Sakarya Şubesi Başkanı Fatih Kıcır, Bölge Koordinatörlüğüne getirildi.

04.09.2018 - 17:27

Güncelleme : 04.09.2018 - 17:27

Türkiye Yeşilay Cemiyeti’nin Sakarya Şubesi başkanlığını yürüten Kıcır, Sepetçiler Kasrında Yeşilay Genel Sekreteri Osman Baturhan DURSUN başkanlığında kurulan Teşkilatlanma Komisyonu’nun 3. Bölge Koordinatörlüğü’ne seçildi.

Teşkilatlanma Komisyonu’nun kurulmasıyla şubeler bölgelere ayrılarak bölge sorumluları belirlendi. Yeşilay Sakarya Şube Başkanı Kıcır’a, aşağıda belirtilen 3. Bölge olarak adlandırılan 9 il ve 2 ilçenin sorumluluğu tevdi edildi.

Daha önce ise Şube Başkanlığı’nın yanı sıra Yeşilay Vakfı mütevelli heyeti üyeliği gibi önemli bir çalışma alanına getirilmişti. Hemen sonrasında Teşkilatlanma Komisyonu 3. Bölge Koordinatörlüğü görevi verilerek bağımlılıkla mücadelede etkiyi daha da arttıracak bir döneme geçildi.

1. Sakarya
2. Yalova
3. Kocaeli
3.1. Gebze
4. Bursa
5. Bilecik
6. Düzce
6.1. Kaynaşlı
7. Bolu
8. Eskişehir
9. Kütahya

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın