Boğazköy’ün İmdadına Arifiye Belediyesi yetişti

Boğazköy Mahallesin’de Dere Islah Çalışmaları için malzeme döküm çalışmları yapılmıştı.İddiaya göre taşeron olarak çalışan firma yollardaki malzemeyi temizlemedi ve temiz yol daha kötü hale geldi. Dün haber sitemizde Boğazköy Mahalle Muhtarı Ayhan Ömer Odabaş’ın yaptığı açıklama ile yayınlanan haber sonrası Boğazköy Mahallesinin imdadına Arifiye Belediyesi Ekipleri yetişti. İlgili Haber 10 KASIM’DA ÖNEMLİ MESAJLAR… Muhtar Odabaş […]

 Boğazköy’ün İmdadına  Arifiye Belediyesi yetişti

05.09.2018 - 13:23

Güncelleme : 05.09.2018 - 13:23

Boğazköy Mahallesin’de Dere Islah Çalışmaları için malzeme döküm çalışmları yapılmıştı.İddiaya göre taşeron olarak çalışan firma yollardaki malzemeyi temizlemedi ve temiz yol daha kötü hale geldi.

Dün haber sitemizde Boğazköy Mahalle Muhtarı Ayhan Ömer Odabaş’ın yaptığı açıklama ile yayınlanan haber sonrası Boğazköy Mahallesinin imdadına Arifiye Belediyesi Ekipleri yetişti.

Muhtar Odabaş sosyal Medya hesabından yaptığı açıklama ile ;’ŞİKAYET OLMADAN BU İSLER OLMUYORSA YAZIKLAR OLSUN PARA KAZANIP TEMİZLİK DEVLETE KALIYORSA SORGULAMAK LAZIM. ARİFİYE BEEDİYE  BAŞKANINA TÉŞEKKÜRLER…’ifadelerini kullanarak Başkan İsmail Karakullukçu’ya teşekkür etti.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın