Şehrin huzuru için Zabıta Teşkilatı 7/24 görevde

Zabıta Teşkilatı ile kuruluşunun 192. yıldönümünde bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Şehrin huzuru ve güvenliği için 7/24 görev başında olan ekibimize kolaylıklar diliyor, teşkilatımızın 192. kuruluş yıldönümünü kutluyorum” dedi. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Zabıta Teşkilatının 192. Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla Daire Başkanı Semih Bayraktar ve teşkilat mensupları ile bir araya geldi. Zabıta Teşkilatının 192. […]

 Şehrin huzuru için Zabıta Teşkilatı 7/24 görevde

05.09.2018 - 11:00

Güncelleme : 05.09.2018 - 11:00

Zabıta Teşkilatı ile kuruluşunun 192. yıldönümünde bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Şehrin huzuru ve güvenliği için 7/24 görev başında olan ekibimize kolaylıklar diliyor, teşkilatımızın 192. kuruluş yıldönümünü kutluyorum” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Zabıta Teşkilatının 192. Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla Daire Başkanı Semih Bayraktar ve teşkilat mensupları ile bir araya geldi. Zabıta Teşkilatının 192. kuruluş yıldönümünü kutlayan Başkan Toçoğlu, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

192 yıl
Başkan Zeki Toçoğlu, “Vatandaşlarımızın şehir yaşantısına kolaylık sağlayan, kanun ve yönetmelikler çerçevesinde görev ve sorumluluklarını ifa eden, Zabıta teşkilatımız 192 yaşında. Teşkilatımız 7/24 sahada. İnşallah teşkilat olarak işimizi aynı ciddiyet, kararlılık ve sorumluluk duygusuyla yapmaya devam edelim. Huzuru sağlamak ve vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için 7/24 hizmette olan ekibimize kolaylıklar diliyor, teşkilatımızın 192. kuruluş yıldönümünü kutluyorum” dedi.

Huzurlu bir şehir için
Başkan Toçoğlu’na teşekkür ederek çiçek takdiminde bulunan Zabıta Dairesi Başkanı Semih Bayraktar, “Zabıta Haftası kapsamında çeşitli etkinlikler düzenliyoruz. Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan bilgilendirme standımız 7 Eylül Cuma gününe kadar açık kalacak. Zabıta faaliyetlerinden haberdar olmak isteyen tüm vatandaşlarımızı standımıza bekliyoruz. 5 Eylül Çarşamba günü ise SGM öğrencileri ile saat 16.00’da Çark Caddesi’nde farkındalık yürüyüşü gerçekleştireceğiz. 6 Eylül Perşembe günü ise eski zabıta müdürümüz Mustafa Yazıcı’ya vefa ziyaretinde bulunacağız. Vatandaşlarımızın huzurlu bir şehirde yaşamaları için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın