Gençlik Merkezi Triatlon Takımı Tecrübe Kazanıyor

Sakarya Gençlik Merkezi Spor Kulübü Triatlon takımı, Kuşadası ve Eğirdir’de düzenlenen Türkiye Triatlon Şampiyonasına katılarak tecrübe kazandı. Gençlik Merkezi Triatlon takımı Kuşadası’nda düzenlenen Türkiye Triatlonu Şampiyonasına 7 sporcu ile katıldı. İlk kez bir Türkiye şampiyonasında mücadele eden Sakarya’lı Triatloncular, kategorilerinde 40 sporcunun katıldığı şampiyonada , orta sıralarda kendilerine yer buldular. Gençlik Merkezi Triatlon takımı sporcuları […]

 Gençlik Merkezi Triatlon Takımı Tecrübe Kazanıyor

06.09.2018 - 12:37

Güncelleme : 06.09.2018 - 12:37

Sakarya Gençlik Merkezi Spor Kulübü Triatlon takımı, Kuşadası ve Eğirdir’de düzenlenen Türkiye Triatlon Şampiyonasına katılarak tecrübe kazandı.
Gençlik Merkezi Triatlon takımı Kuşadası’nda düzenlenen Türkiye Triatlonu Şampiyonasına 7 sporcu ile katıldı. İlk kez bir Türkiye şampiyonasında mücadele eden Sakarya’lı Triatloncular, kategorilerinde 40 sporcunun katıldığı şampiyonada , orta sıralarda kendilerine yer buldular.
Gençlik Merkezi Triatlon takımı sporcuları geçtiğimiz hafta da Isparta’nın Eğirdir İlçesinde düzenlenen Eğirdir Triatlonu Türkiye Şampiyonasına 5 sporcu ile katıldı. Triatloncularımız yine kategorilerinde 40 sporcunun katıldığı şampiyonada , çıtayı biraz daha yükselerek ilk 20 içerinde yer aldılar.
Yeni bir ekip olmasına rağmen bu yıl 2 Türkiye Şampiyonasına katılan Sakarya Gençlik Merkezi Triatlon Takımı sporcuları iyi deneyim kazanmış oldu. Genç sporcuların performansı gelecek için umut verdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın