SAÜ Mühendislik Fakültesi Eski Dekanı Prof. Dr. Orhan Torkul’dan mesaj

Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Eski Dekanı Prof. Dr. Orhan Torkul sosyal medya hesabından yayınladığı mesaj ile Mühendislik Fakültesi Dekanlığı görevini tamamladığını,görevde bulunduğu süre içerisinde kendisine detstek olan herkese teşekkür ederek,üzdüğü ve kırdığı kimse oldu ise de hellallik istedi. Torkul bundan sonra göevine öğretim üyesi olarak devam edeceğinide belirtti. İlgili Haber YENİ PARTİ GELECEK! Sakarya Üniversitesi […]

 SAÜ Mühendislik Fakültesi Eski Dekanı Prof. Dr. Orhan Torkul’dan mesaj

08.09.2018 - 12:38

Güncelleme : 08.09.2018 - 12:39

Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Eski Dekanı Prof. Dr. Orhan Torkul sosyal medya hesabından yayınladığı mesaj ile Mühendislik Fakültesi Dekanlığı görevini tamamladığını,görevde bulunduğu süre içerisinde kendisine detstek olan herkese teşekkür ederek,üzdüğü ve kırdığı kimse oldu ise de hellallik istedi.

Torkul bundan sonra göevine öğretim üyesi olarak devam edeceğinide belirtti.

Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Eski Dekanı Prof. Dr. Orhan Torkul’un yayınladığı mesajı;

‘Değerli meslektaşlarım ve mesai arkadaşlarım,

Yürütmekte olduğum Mühendislik Fakültesi Dekanlığı görevini 4 Eylül 2018 tarihi itibariyle tamamlamış bulunuyorum. Bizlere ve fakültemize görev süremiz zarfında destek olan Üniversitemiz önceki dönem Rektörü Sayın Prof. Dr. Muzaffer Elmas ile Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Ali Yalçın, Prof. Dr. Ümit Kocabıçak, Prof. Dr. Kadir Ardıç ve Prof. Dr. Musa Eken beyefendilere teşekkür ederim.

Özellikle bu görevde beraber yakın çalıştığım ve mesailerini yoğun bir şekilde fakültemiz için sarf eden Dekan Yardımcılarım Doç. Dr. Yılmaz Uyaroğlu ve Dr. Öğretim Üyesi Gültekin Çağıl’a Fakülte Sekreteri Hilmi Fidan ve adlarını sayamadığım tüm idari personelimize en içten dileklerimle teşekkür ederim.

Fakültemizin ilerlemesi için bizlere destek veren Üniversite Yönetim Kurulu Üyelerine, Senato Üyelerine, Dekanlarımıza, Bölüm Başkanlarımıza, Fakülte Kurulu Üyelerine ve Fakülte Yönetim Kurulu Üyelerine, Fakültemiz tüm öğretim üye ve elemanlarına da ayrıca teşekkür ederim.

Fakültemizin her zaman yanında olan, eğitim – öğretim planlarımızın güncellenmesi ve öğrencilerimizin Uygulamalı Mühendislik Deneyimi Eğitimlerini sanayi kuruluşlarında gerçekleştirmeleri konusunda destekleriyle her zaman yanımızda olan Fakülte Danışma Kurulu başkanı ile üyelerine, sanayi kurum ve kuruluşlarına ayrı ayrı teşekkür ederim.

Değişimin, ilerlemek ve gelişmek için gereklilik olduğunu düşünen bir akademisyen olarak, Üniversitemizin yönetim sorumluluğunu alan yeni Rektörümüz Prof. Dr. Fatih Savaşan ve ekibinin kendi plan ve programlarını kendi ekibi ile yürütmesinin daha doğru olacağı inancı ve görevimizi layıkıyla yerine getirmeye çalışmanın iç huzuru ile Dekanlık görevimi, Mühendislik Fakültemizi daha da ileri taşıyacağını umduğumuz bir meslektaşıma devrederek asli görevimiz olan öğretim üyeliğine dönmenin mutluluğunu yaşamaktayım.

Son olarak görev süremizce istemeyerek üzdüğümüz, kırdığımız kim varsa kendilerinden haklarını helal etmesini temenni eder, bizim bir hakkımız var ise helal ettiğimizi ifade etmek isterim.

Sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim.

Saygı ve sevgilerimle.’

Prof.Dr. Orhan Torkul

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın