Kaymakamımız YAZICI,Öğrencilerimizin Okul Heyecanına Ortak Oldu.

Kaymakamımız Adem Yazıcı, okula uyum haftası uygulamasıyla okulların açılacağı tarihten 1 hafta önce ders başı yapan öğrencileri ziyaret ederek öğrencilerin okul heyecanına ortak oldu. Arifiye Anaokulu, Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu ve Prof. Dr. Osman Öztürk İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret eden Sayın Kaymakamımız sınıfları tek tek dolaşarak öğrencilerle sohbet etti. Okul ziyaretleri sırasında Sayın Kaymakamımıza İlçe […]

 Kaymakamımız YAZICI,Öğrencilerimizin Okul Heyecanına Ortak Oldu.

12.09.2018 - 15:54

Güncelleme : 12.09.2018 - 15:54

Kaymakamımız Adem Yazıcı, okula uyum haftası uygulamasıyla okulların açılacağı tarihten 1 hafta önce ders başı yapan öğrencileri ziyaret ederek öğrencilerin okul heyecanına ortak oldu.

Arifiye Anaokulu, Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu ve Prof. Dr. Osman Öztürk İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret eden Sayın Kaymakamımız sınıfları tek tek dolaşarak öğrencilerle sohbet etti.

Okul ziyaretleri sırasında Sayın Kaymakamımıza İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç eşlik etti.

Ziyaret ettiği okullarda okul idarecileriyle bir araya gelen Sayın Kaymakamımız, okul idarecileriyle bir süre sohbet ederek, yürüttükleri eğitim-öğretim faaliyetleri ve yeni dönem için yaptıkları hazırlıklar ve hakkında da bilgi aldı.

Sayın Kaymakamımız incelemelerinin ardından yaptığı konuşmada, “Öğrencilerimizin iyi bir eğitim almalarını istiyoruz. Çocuklarımızın eğitiminde, öğrenim gördükleri okulların kalitesinin de oldukça önemli olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle eğitim yatırımlarına önem veriyoruz. 2018-2019 Eğitim-öğretim yılının öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, ailelerimiz ve tüm eğitim çalışanlarımız adına verimli geçmesini temenni ediyor, kolaylık ve başarılar diliyorum.” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın