İHSAN TURAN,NEVİYE MAHALLESİ MUHTAR ADAYI OLUYOR

2019 Yılı Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler öncesi ilçemizde Mahalle muhtarı olmak için hazırlık yapan adaylar kendilerini sahaya sürmeye başladı. Daha önce adaylıklarını açıklayan Muhtar adaylarından bir yeni haber de Neviye Mahallesinden geldi. İlgili Haber Sakarya Barosu’ndan Barış Pınarı Harekatı’na tam destek Bir dönem  Arifiye Erzurumlular Dernek Başkanlığı görevinde bulunan,Ak Parti Arifiye İlçe Yönetim […]

 İHSAN TURAN,NEVİYE MAHALLESİ MUHTAR ADAYI OLUYOR

14.09.2018 - 19:45

Güncelleme : 14.09.2018 - 19:53

2019 Yılı Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler öncesi ilçemizde Mahalle muhtarı olmak için hazırlık yapan adaylar kendilerini sahaya sürmeye başladı.

Daha önce adaylıklarını açıklayan Muhtar adaylarından bir yeni haber de Neviye Mahallesinden geldi.

Bir dönem  Arifiye Erzurumlular Dernek Başkanlığı görevinde bulunan,Ak Parti Arifiye İlçe Yönetim kurulu üyesi de olan İhsan Turan Neviye Mahallesi Muhtarlığına aday olduğunu açıkladı.

Muhtar Adayı İhsan Turan arifiyehaber.net sitemize yaptığı açıklamada,2019 Yerel Seçimlerin’de Muhtar Adayı olacağını ve Neviye Mahllesinde ki vatandaşlara hizmet etmek istediğini söyledi.

Neviye Mahallesinden aday olacak olan Muhtar Adaylarına da başarılar dileyen Turan;‘Neviye Mahallesinde ikamet eden kıymetli vatandaşlarıma hizmet etmek benim için büyük bir onurdur.2019 yerel seçimlerinde Neviye Mahallesi muhtarlığına ve sizlerin değerli oylarınıza talibim.Çıktığım bu meşakkatli yolda sizlerin desteğinin hep yanımda olacağından şüphem yok.Neviye Mahallemizi yönetimde ki arkadaşlarımız ve  elbirliği ile daha iyi noktalara taşıyacağımızdan sizin de şüpheniz olmasın.’dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın