EKREM OBA’DA VELİLERİN ÖĞRETMEN TEPKİSİ!

İlçemiz Ekrem Oba İlköğretim Okulunda veliler  görev yapan öğretmenlerin tayinlerinin sık,sık çıkması ve sürekli yer değişimi olmasından dolayı eğitimin ilk gününde tepki gösterdiler. Veliler kendi aralarından topladıkları imzalı şikayet dilekçesini WhatsApp Haber hattımıza da göndererek seslerini duyurulmasını istediler. Veliler imzaladıkları dilekçelerinde; İlgili Haber “Galibiyet serisi ile yükselişimiz devam edecek” ‘Bakanlık ve Valilik onayı ile sürekli […]

 EKREM OBA’DA VELİLERİN ÖĞRETMEN TEPKİSİ!

17.09.2018 - 12:21

Güncelleme : 17.09.2018 - 14:18

İlçemiz Ekrem Oba İlköğretim Okulunda veliler  görev yapan öğretmenlerin tayinlerinin sık,sık çıkması ve sürekli yer değişimi olmasından dolayı eğitimin ilk gününde tepki gösterdiler.

Veliler kendi aralarından topladıkları imzalı şikayet dilekçesini WhatsApp Haber hattımıza da göndererek seslerini duyurulmasını istediler.

Veliler imzaladıkları dilekçelerinde;

‘Bakanlık ve Valilik onayı ile sürekli olarak okulumuzun öğretmenleri değişmektedir.Dört senedir torpillerle öğrencilerimiz mağdur edilmektedir.Okulumuzun yetkililerini aşan bir durum sözkonusudur müdahale edilememektedir.En son çare size iletmekteyiz….’  ifadelerini kullandılar.

Veliler bir an önce duruma müdahale edilmesini ve öğretmenlerini geri istediklerini belirttiler.

 

 

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın