Başkan KARAKULLUKÇU ‘MERKEZ TV’de Arifiye’yi anlattı

Arifiye İlçe Belediye Başkanımız İsmail KARAKULLUKÇU Bolu’dan yayın yapan Merkez Tv’de “Yerel Yönetimler KONUŞUYOR” adlı programda Erol Tayhan’ın canlı yayın konuğu oldu… İlgili Haber BİK Genel Müdürü Rıdvan DURAN’ı ziyaret ettiler. Bir buçuk saate yakın bir zaman diliminde Başkan KARAKULLUKÇU  biyografi bilgilendirmesinden sonra Belediye Başkanlığı seçildiği günden bugüne Arifiye’de yapılan ve yaptığı çalışmalar hakkında izleyicileri […]

 Başkan KARAKULLUKÇU ‘MERKEZ TV’de Arifiye’yi anlattı

19.09.2018 - 16:05

Güncelleme : 19.09.2018 - 16:05

Arifiye İlçe Belediye Başkanımız İsmail KARAKULLUKÇU Bolu’dan yayın yapan Merkez Tv’de “Yerel Yönetimler KONUŞUYOR” adlı programda Erol Tayhan’ın canlı yayın konuğu oldu…

Bir buçuk saate yakın bir zaman diliminde Başkan KARAKULLUKÇU  biyografi bilgilendirmesinden sonra Belediye Başkanlığı seçildiği günden bugüne Arifiye’de yapılan ve yaptığı çalışmalar hakkında izleyicileri bilgilendirdi.

Arifiye’nin Sanayi,Eğitim,Tarım ve Süs Bitkiciliği, son dönemlerde yapılan sosyal donatı alanları,Nitelikli Göç alma ve konut yapımı,imar ve iskan da ki değişimler ve  gelişmeleri hakkında yapılan çalışmaları izleyicilere anlattı.

İlçe esnaflarımız ve vatandaşlara bant yayınlar ile ilçemizde gerçekleştirilen çekimlerde Başkan Karakalllukçu hakkındaki kanaatleri soruldu.

Programa katılan Esnaflarımız ve vatandaşlar Başkan Karakullukçu’ya canlı yayında isteklerini ilettiler.

Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Yusuf Yavuz canlı yayına telefon ile bağlanarak Başkan Karakulukçu’ya teşekkür ederken Başkanın yeni dönemde de yanında olduğunu belirtti.

 

 

Merkez Tv’de yayınlanan program

 

YEREL YÖNETİMLER KONUŞUYOR CANLI YAYIN 18/09/2018 KONUK: SAKARYA İLÇE BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL KARAKULLUKÇU

Merkez TV paylaştı: 18 Eylül 2018 Salı

 

 

 

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın