Ülkü Ocakları Arifiye İlçe Başkanlığında Bayrak Değişimi

Ülkü Ocakları Arifiye İlçe Başkanlığında Bayrak değişimi gerçekleşti.MHP Mersin Milletvekili Ülkü Ocakları Genel Başkanı  Olcay Kılavuz’un talimatları ve onayları ile Ülkü Ocakları Arifiye İlçe Başkanlığına Salih Musa Kulaksız atandı. Sakarya Ülkü Ocakları Başkanı Soyhan Sofuoğlu yaptığı açıklamada; ‘Yolbaşçımız MHP Mersin Milletvekilimiz, Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz Beyefendi’nin talimatları ve onayları ile Ülkü Ocakları […]

 Ülkü Ocakları Arifiye İlçe Başkanlığında Bayrak Değişimi

19.09.2018 - 14:10

Güncelleme : 19.09.2018 - 14:10

Ülkü Ocakları Arifiye İlçe Başkanlığında Bayrak değişimi gerçekleşti.MHP Mersin Milletvekili Ülkü Ocakları Genel Başkanı  Olcay Kılavuz’un talimatları ve onayları ile Ülkü Ocakları Arifiye İlçe Başkanlığına Salih Musa Kulaksız atandı.

Sakarya Ülkü Ocakları Başkanı Soyhan Sofuoğlu yaptığı açıklamada;
‘Yolbaşçımız MHP Mersin Milletvekilimiz, Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz Beyefendi’nin talimatları ve onayları ile Ülkü Ocakları Arifiye İlçe Başkanlığımıza Salih Musa Kulaksız Bey atanmıştır.
Bir süredir vekaleten Görevini layıkıyla yerine getiren yiğit kardeşim Fatih Yavuz’dan Allah razı olsun. Göreve gelen yiğit kardeşim Salih Musa Kulaksız’ın kılıcı keskin olsun.’dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın