Arifiye’nin Başarılı Öğrencisi Ödüllendirildi

İlçemiz Necmetttin Erbakan Fen Lisesi 2017 – 2018 eğitim öğretim yılında ilk mezunlarını vermiş olup, mezun olan öğrencilerimizden İlçemizde ikamet eden Tunahan Dündar, Üniversitelere Giriş Sınavında Türkiye genelinde FEN alanında 1221. sırada yer alarak örnek bir başarı göstererek Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Bilgisayar Mühendisliği Bölümünü kazandı. Başarılı öğrencimiz Tunahan Dündar beraberinde İlçe Milli Eğitim […]

 Arifiye’nin Başarılı Öğrencisi Ödüllendirildi

20.09.2018 - 12:09

Güncelleme : 20.09.2018 - 12:09

İlçemiz Necmetttin Erbakan Fen Lisesi 2017 – 2018 eğitim öğretim yılında ilk mezunlarını vermiş olup, mezun olan öğrencilerimizden İlçemizde ikamet eden Tunahan Dündar, Üniversitelere Giriş Sınavında Türkiye genelinde FEN alanında 1221. sırada yer alarak örnek bir başarı göstererek Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Bilgisayar Mühendisliği Bölümünü kazandı.

Başarılı öğrencimiz Tunahan Dündar beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç, Arifiye Necmettin Erbakan Fen Lisesi Müdürü Eray Uğur Çam, Arifiye Necmetttin Erbakan Fen Lisesi Müdür Yardımcısı Bilgin Bil ve babası Oktay Dündar ile Sayın Kaymakamımız Adem Yazıcı’yı makamında ziyaret etti.

Öğrencimizin başarısından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Sayın Kaymakamımız, ” Üniversitelere Giriş Sınavında örnek bir başarı göstererek Türkiye genelinde FEN alanında 1221. olarak Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Bilgisayar Mühendisliği Bölümünü kazanan öğrencilerimizi ödüllendirmek istedik. Başarılı öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Ailesini ve öğretmenlerini kutluyorum. Öğrencimizin bundan sonraki üniversite eğitimini tamamlayıp devletine, milletine, ailesine, kendisine faydalı bir birey olarak ülkemize hizmet etmesi en büyük arzumuzdur.” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

  • Muammer dedi ki:

    Böyle göstermelik iş yapmayın.! (Öğrenci arkadaşımızı tebrik ediyorum daha fazlasına layık).ODTÜ bilgisayar mühendisliği bölümü başarıda DÜZCE ÜNİVERSİTESİ TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ başarı değil mi?Kaymakamlık makamının,bu öğrencileri tesbit edip gerekli teşvikleri yapmasını temenni ediyorum.