Dostluk Turnuvasının lideri Arifiye Kalaycıspor

Adapazarıspor’un düzenlediği 6 Takımın mücadele ettiği Sakarya Amatör Futbol Dostları Turnuvası, önceki akşam sahnelenen müsabakalar ile tamamlandı. Oynanan maçlarda Adaparıspor, Erenlerspor’u 2-0, Sapanca Gençlikspor, Harmanlıkspor’u 3-2, Arifiye Kalaycı da Hendek Dereköy’ü 3-2 mağlup etti. Önceki akşam oynanan karşılaşmalar ile birlikte 11 puan toplayan Arifiye Kalaycıspor, Turnuvayı lider tamamladı. Bu hafta tören düzenleyecek olan Adapazarıspor, turnuvada […]

 Dostluk Turnuvasının lideri Arifiye Kalaycıspor

20.09.2018 - 13:18

Güncelleme : 20.09.2018 - 13:21

Adapazarıspor’un düzenlediği 6 Takımın mücadele ettiği Sakarya Amatör Futbol Dostları Turnuvası, önceki akşam sahnelenen müsabakalar ile tamamlandı. Oynanan maçlarda Adaparıspor, Erenlerspor’u 2-0, Sapanca Gençlikspor, Harmanlıkspor’u 3-2, Arifiye Kalaycı da Hendek Dereköy’ü 3-2 mağlup etti.

Önceki akşam oynanan karşılaşmalar ile birlikte 11 puan toplayan Arifiye Kalaycıspor, Turnuvayı lider tamamladı. Bu hafta tören düzenleyecek olan Adapazarıspor, turnuvada görev yapan hakemleri ve mücadele eden takımların yetkililerine teşekkür plaketi verecek.

sakaryayenigun.com.tr

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın